Speelschema

Wedstrijdkalender hoofdklasse B
seizoen 2016-2017

Datum Wedstrijd Uitslag Opmerking
Wedstrijddag 1 RKAVV Chevremont 0-2
21-08-2016 DOSKO Quick 1-2
Periode 1 IFC Vlissingen 0-1
Groene Ster Nuenen 0-6
OSS’20 Blauw Geel’38/JUMBO 1-1 zaterdag 20-08-16
Gestel DESO/van der Horst 1-0
Gemert Halsteren 1-1
DHC EHC/Heuts 1-0
Wedstrijddag 2 DESO/van der Horst RKAVV 0-0
28-08-2016 Vlissingen DOSKO 1-0
Periode 1 Quick IFC 1-1
Blauw Geel’38/JUMBO Groene Ster 1-0
Nuenen OSS’20 1-0
Halsteren Gestel 3-0
EHC/Heuts Gemert 0-2
Chevremont DHC 0-3
Wedstrijddag 3 RKAVV DHC 1-2
04-09-2016 DOSKO Chevremont 4-0
Periode 1 IFC EHC/Heuts 4-0
Groene Ster Gestel 0-1
OSS’20 Halsteren 1-2
Gemert DESO/van der Horst 1-1
Nuenen Quick 3-1
Blauw Geel’38/JUMBO Vlissingen 3-0
Wedstrijddag 4 EHC/Heuts Blauw Geel’38/JUMBO 0-6
11-09-2016 Gestel RKAVV 5-2
Periode 1 DESO/van der Horst DOSKO 0-0 zondag 23-10-16 (restant)
Chevremont IFC 3-1
Vlissingen Groene Ster 4-0
Quick OSS’20 3-2
DHC Gemert 1-1
Halsteren Nuenen 3-0
Wedstrijddag 5 DOSKO Gemert 0-5
18-09-2016 IFC DHC 1-0
Periode 1 Groene Ster DESO/van der Horst 1-4
Quick Halsteren 2-1
OSS’20 RKAVV 0-0
Vlissingen Gestel 3-0
Blauw Geel’38/JUMBO Chevremont 6-1
Nuenen EHC/Heuts 1-0
Wedstrijddag 6 RKAVV Groene Ster 2-1
25-09-2016 DHC Blauw Geel’38/JUMBO 1-1
Periode 1 Chevremont Nuenen 2-3
EHC/Heuts Vlissingen 2-0
Gestel DOSKO 1-0
Halsteren IFC 2-1
Gemert OSS’20 2-2 zaterdag 24-09-16
DESO/van der Horst Quick 0-0
Wedstrijddag 7 OSS’20 EHC/Heuts 0-2
02-10-2016 IFC RKAVV 4-2
Periode 1 Groene Ster DOSKO 2-1
Blauw Geel’38/JUMBO Gestel 3-1 zaterdag 22-10-16 (restant)
Nuenen Gemert 2-3 zaterdag 02-10-16
Quick DHC 7-2
Vlissingen Chevremont 3-1
Halsteren DESO/van der Horst 0-3
Wedstrijddag 8 RKAVV Vlissingen 0-0
09-10-2016 DOSKO IFC 1-2
Periode 1 Gestel Nuenen 3-0 zaterdag 08-10-16
EHC/Heuts Halsteren 2-2
DESO/van der Horst Blauw Geel’38/JUMBO 1-1
Gemert Groene Ster 3-2
DHC OSS’20 0-1
Chevremont Quick 2-2
Wedstrijddag 9 IFC Gemert 3-1
16-10-2016 OSS’20 Chevremont 2-3
Periode 1 Blauw Geel’38/JUMBO RKAVV 2-1
Nuenen DOSKO 4-0
EHC/Heuts Groene Ster 3-0
Quick Gestel 4-1
Halsteren DHC 1-1
Vlissingen DESO/van der Horst 1-1
Wedstrijddag 10 RKAVV Halsteren 1-0
30-10-2016 DOSKO Blauw Geel’38/JUMBO 0-4
Periode 1 Groene Ster OSS’20 1-1
Gemert Quick 2-1
DHC Vlissingen 2-2
Chevremont EHC/Heuts 0-1
DESO/van der Horst Nuenen 2-3
Gestel IFC 3-0
Wedstrijddag 11 IFC DESO/van der Horst 3-0
06-11-2016 Groene Ster Chevremont 1-0
Periode 2 OSS’20 Gestel 3-1
Quick EHC/Heuts 4-1
Blauw Geel’38/JUMBO Halsteren 1-0
DOSKO RKAVV 2-1
Vlissingen Gemert 2-1
Nuenen DHC 3-0
Wedstrijddag 12 Quick Blauw Geel’38/JUMBO 3-0
13-11-2016 Chevremont DESO/van der Horst 4-0
Periode 2 Nuenen Vlissingen 5-0
Gemert RKAVV 3-1
DHC DOSKO 2-2
OSS’20 IFC 3-1
Halsteren Groene Ster 1-0
EHC/Heuts Gestel 1-1
Wedstrijddag 13 RKAVV EHC/Heuts 0-2
27-11-2016 DOSKO Halsteren 1-2
Periode 2 IFC Nuenen 1-5
Groene Ster DHC 1-0
Gestel Chevremont 1-1
DESO OSS’20 1-0
Blauw Geel’38/JUMBO Gemert 4-3
Vlissingen Quick 1-1
Wedstrijddag 14 IFC Groene Ster 2-1
04-12-2016 Gemert Chevremont 3-1 zondag 18-12-16
Periode 2 EHC/Heuts DESO 1-1
Nuenen Blauw Geel’38/JUMBO 2-2
Quick RKAVV 1-1
OSS’20 DOSKO 4-1
DHC Gestel 5-2
Halsteren Vlissingen 1-1
Wedstrijddag 15 RKAVV Nuenen 2-2
11-12-2016 DOSKO EHC/Heuts 4-0
Periode 2 Groene Ster Quick 2-1
Gestel Gemert 1-1 woensdag 08-02-17 (restant)
Chevremont Halsteren 1-1
Blauw Geel’38/JUMBO IFC 4-1
Vlissingen OSS’20 0-2
DESO DHC 3-0
Wedstrijddag 16 Chevremont RKAVV 1-2 zondag 05-03-17
15-01-2017 Quick DOSKO 0-1
Periode 2 Vlissingen IFC 1-0
Nuenen Groene Ster 2-5 zondag 05-03-17
Blauw Geel’38/JUMBO OSS’20 1-1 zondag 05-03-17
DESO Gestel 0-4 zondag 05-03-17
Halsteren Gemert 0-0 zondag 05-03-17
EHC/Heuts DHC 1-2 zondag 05-03-17
Wedstrijddag 17 RKAVV DESO 1-2
22-01-2017 DOSKO Vlissingen 1-2
Periode 2 IFC Quick 0-2
Groene Ster Blauw Geel’38/JUMBO 1-3
OSS’20 Nuenen 8-0 zaterdag 15-04-17
Gestel Halsteren 1-0
Gemert EHC/Heuts 0-1
DHC Chevremont 1-0
Wedstrijddag 18 Quick Nuenen 2-0
29-01-2017 Vlissingen Blauw Geel’38/JUMBO 0-1
Periode 2 DHC RKAVV 0-0
Chevremont DOSKO 1-0
EHC/Heuts IFC 0-0
Gestel Groene Ster 1-1
Halsteren OSS’20 1-1 maandag 17-04-17
DESO Gemert 2-2
Wedstrijddag 19 RKAVV Gestel 1-0
05-02-2017 DOSKO DESO 2-0
Periode 2 IFC Chevremont 3-3
Groene Ster Vlissingen 0-2
OSS’20 Quick 1-0
Gemert DHC 2-3
Nuenen Halsteren 2-1
Blauw Geel’38/JUMBO EHC/Heuts 4-1
Wedstrijddag 20 RKAVV OSS’20 1-3 woensdag 29-03-17
12-02-2017 Gestel Vlissingen 3-2
Periode 2 Chevremont Blauw Geel’38/JUMBO 3-5
EHC/Heuts Nuenen 1-0
Gemert DOSKO 1-1
DHC IFC 5-2 maandag 17-04-17
DESO Groene Ster 0-2 maandag 17-04-17
Halsteren Quick 5-1 zaterdag 15-04-17
Wedstrijddag 21 DOSKO Gestel 3-1
19-02-2017 IFC Halsteren 4-2
Periode 3 OSS’20 Gemert 1-1
Quick DESO 2-1
Groene Ster RKAVV 1-1
Blauw Geel’38/JUMBO DHC 0-2
Nuenen Chevremont 1-4
Vlissingen EHC/Heuts 1-1
Wedstrijddag 22 RKAVV DOSKO 1-0
12-03-2017 Gemert Vlissingen 0-4
Periode 3 DHC Nuenen 1-1
DESO IFC 0-2
Chevremont Groene Ster 0-2
Gestel OSS’20 1-1
EHC/Heuts Quick 0-3
Halsteren Blauw Geel’38/JUMBO 3-1
Wedstrijddag 23 Groene Ster Gemert 3-3
19-03-2017 OSS’20 DHC 3-1
Periode 3 Quick Chevremont 0-0
Vlissingen RKAVV 2-3
IFC DOSKO 4-0
Nuenen Gestel 1-1
Halsteren EHC/Heuts 3-1
Blauw Geel’38/JUMBO DESO 0-0
Wedstrijddag 24 RKAVV Blauw Geel’38/JUMBO 1-2
26-03-2017 DOSKO Nuenen 1-2
Periode 3 Groene Ster EHC/Heuts 2-0
Gestel Quick 1-8
DHC Halsteren 1-2
DESO Vlissingen 2-1
Gemert IFC 1-0
Chevremont OSS’20 2-2
Wedstrijddag 25 IFC Gestel 1-1
02-04-2017 Halsteren RKAVV 0-0
Periode 3 Blauw Geel’38/JUMBO DOSKO 4-1
OSS’20 Groene Ster 1-0
Quick Gemert 1-0
Vlissingen DHC 3-1
EHC/Heuts Chevremont 0-1
Nuenen DESO 0-1
Wedstrijddag 26 RKAVV IFC 2-1
09-04-2017 DOSKO Groene Ster 4-2
Periode 3 Gestel Blauw Geel’38/JUMBO 0-5 zaterdag 08-04-17
Gemert Nuenen 1-3 zaterdag 08-04-17
DHC Quick 1-3
Chevremont Vlissingen 1-4
DESO Halsteren 2-3
EHC/Heuts OSS’20 0-3
Wedstrijddag 27 RKAVV Gemert 0-3
23-04-2017 DOSKO DHC 1-4
Periode 3 IFC OSS’20 2-3
Groene Ster Halsteren 2-0
Gestel EHC/Heuts 2-5
Blauw Geel’38/JUMBO Quick 3-2
DESO Chevremont 5-2
Vlissingen Nuenen 2-0
Wedstrijddag 28 OSS’20 DESO
30-04-2017 Gemert Blauw Geel’38/JUMBO
Periode 3 Quick Vlissingen
EHC/Heuts RKAVV
Halsteren DOSKO
Nuenen IFC
DHC Groene Ster
Chevremont Gestel
Wedstrijddag 29 RKAVV Quick
07-05-2017 DOSKO OSS’20
Periode 3 Gestel DHC
Vlissingen Halsteren
Groene Ster IFC
Chevremont Gemert
DESO EHC/Heuts
Blauw Geel’38/JUMBO Nuenen
Wedstrijddag 30 IFC Blauw Geel’38/JUMBO
14-05-2017 OSS’20 Vlissingen
Periode 3 DHC DESO
Nuenen RKAVV
EHC/Heuts DOSKO
Quick Groene Ster
Gemert Gestel
Halsteren Chevremont
Opmerkingen:
23-10-2016 Beker / Inhaal
20-11-2016 Beker / Inhaal
18-12-2016 Beker / Inhaal
26-02-2017 Inhaal / Carnaval
05-03-2017 Beker / Inhaal
15-04-2017 Beker / Inhaal
17-04-2017 Beker / Inhaal

HISTORIE:

Bekijk speelschema seizoen 2015-2016

Bekijk speelschema seizoen 2014-2015