Groene Ster loot Heksenberg in derde bekerronde

Gisteravond heeft de KNVB in Weert de loting verricht voor de 3e ronde van de KNVB beker van het district Zuid II, waarna aansluitend is doorgeloot voor de 4e ronde. Voor Groene Ster bracht de loting een uitduel op tegen derdeklasser Heksenberg, waarna bij winst in de volgende ronde een thuisduel wacht tegen de winnaar van het bekerduel RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie – SVME. De bekerduels in de derde ronde staan geprogrammeerd voor zondag 20 november 2016.

Groene Ster 2 speelt op zondag 20 november in de 3e ronde van de beker een uitduel in Stein bij De Ster 2.

Onderstaand de volledige loting van de standaardteams:

3E RONDE

Noord
Kwiek Venlo (4D) Vianen Vooruit (3D-Oost)
UDI’19 II (RES-HK) Deurne (1D)
Oranje Zwart Helmond (2H) Venlosche Boys (2H)
Olympia’18 (4F) Someren (1D)
Margriet (3D) Gemert (HK)
Sparta’25 (3D-Zuid 1) Nooit Gedacht (3D)
Liessel (3C) Schijndel (2F)
Deurne II (RES-HK) MVC’19 (3C)
OSS’20 (HK) Excellent (3C)
Boekel Sport (3D) SV Venray (1D)
RKOSV Achates (4F) Rood Wit ’62 (3C)
Blauw Geel ’38 (HK) MULO (4G)
HVCH (1C) Berghem Sport (3D)
BAVOS (4G) Volharding (1D)
ZSV (1D) S.V. Oostrum (4F)
DESO (HK) RESIA (4F)
Zuid
Wilhelmina’08 (2H) Veritas (2H)
SV Meerssen (1D) EHC (HK)
Wijnandia (4A) Chevremont (HK)
SVN (3A) De Ster (2G)
VV ALFA SPORT (3B) Schaesberg (1D)
Sittard (3B) SVC 2000 (4D)
RKVVM (3A) Haelen (3C)
FC Kerkrade – West (3A) Weltania (4B)
Bekkerveld (1D) Leonidas – W (3A)
Lindenheuvel-HC (4C) SVME (3A)
Sportclub Irene (3C) Horn (5D)
Sportclub Leeuwen (3C) Sportclub ’25 (3A)
Schimmert (3A) Armada (4C)
DESM (3B) DVO (3B)
Heksenberg (3A) Groene Ster (HK)
Sportclub Susteren (1D) VV SCM (3A)

4e Ronde

Noord
Blauw Geel ’38 (HK) / MULO (4G) Sparta’25 (3D-Zuid 1) / Nooit Gedacht (3D)
BAVOS (4G) / Volharding (1D) DESO (HK) / RESIA (4F)
Olympia’18 (4F) / Someren (1D) Liessel (3C) / Schijndel (2F)
RKOSV Achates (4F) / Rood Wit ’62 (3C) OSS’20 (HK) / Excellent (3C)
Kwiek Venlo (4D) / Vianen Vooruit (3D-Oost) ZSV (1D) / S.V. Oostrum (4F)
Oranje Zwart Helmond (2H) / Venlosche Boys (2H) Deurne II (RES-HK) / MVC’19 (3C)
UDI’19 II (RES-HK) / Deurne (1D) HVCH (1C) / Berghem Sport (3D)
Margriet (3D) / Gemert (HK) Boekel Sport (3D) / SV Venray (1D)
Zuid
Wilhelmina’08 (2H) / Veritas (2H) Wijnandia (4A) / Chevremont (HK)
SV Meerssen (1D) / EHC (HK) VV ALFA SPORT (3B) / Schaesberg (1D)
RKVVM (3A) / Haelen (3C) Schimmert (3A) / Armada (4C)
Sportclub Susteren (1D) / VV SCM (3A) Sportclub Leeuwen (3C) / Sportclub ’25 (3A)
FC Kerkrade – West (3A) / Weltania (4B) Sittard (3B) / SVC 2000 (4D)
SVN (3A) / De Ster (2G) Bekkerveld (1D) / Leonidas – W (3A)
Heksenberg (3A) / Groene Ster (HK) Lindenheuvel-HC (4C) / SVME (3A)
Sportclub Irene (3C) / Horn (5D) DESM (3B) / DVO (3B)

http://www.knvb.nl/nieuws/districtsnieuws/district-zuid-ii/21362/derde-en-vierde-bekerronde-mannen-standaardteams

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.