Teamindelingen meisjesteams seizoen 2019-2020

De voorlopige teamindelingen van de meisjesteams zijn in de afgelopen periode samengesteld door de jeugdcommissie. Onderaan kunt u de teamindelingen per team terugvinden.

De MO11 en MO10 starten op dinsdag 20 augustus met de trainingen (18.30 uur).

De meisjes teams MO17-1, MO17-2, MO15-1, MO13-1 en MO13-2 starten dinsdag 13 augustus. De meisjesteams trainen op dinsdag en vrijdag.

Het definitieve trainingsschema met veldindeling zal spoedig gepubliceerd worden.

Jeugdcommissie seizoen 2019-2020:
– Coördinatoren (JO13 t/m JO19) (MO10 t/m MO17): Cindy Biermans, Danny Hallmans, Tammy Roelofs
– Coördinator (JO9, JO8 en JO7 teams): Daniël Simons
– Tom Dragstra (Arbitrage en Sportiviteit & Respect)

Onderstaand kunt u de concept teamindelingen met trainers/leiders bekijken:

Concept-indeling JO10-4M
Seizoen 2019-2020
staf: ralph degens laag
10 uur
1 Bo smits                              k
2 Kyara reijntjens
3 Naomi degens
4 Kailey van zundert
5 Elyne kovac
6 Kayleigh bisschops
7 selena fuyt
8 benthe schmitz
9
10
Concept-indeling JO10-5M
Seizoen 2019-2020 laag
staf:  marc van der meulen
10 uur
6 tegen 6
1 Tess van der meulen            k
2 Chayen damen
3 Tessa diepen
4 Demi jansen van den doormalen
5 Stacey curfs
6
7
8
9
Concept-indeling JO11-4M
Seizoen 2019-2020
staf: patrick van tilburg laag
Dennis vossenberg
10 uur
8 tegen 8
1 Tessa rademakers
2 iza vossenberg
3 Shana fuyt
4 Yara wollendorf
5 Michelle mussers
6 Jes jussen
7 Milla voncken
8 Lou lou jussen
9 Yada williams
10 Faye van tilburg
11
12
Concept-indeling MO13-1
Seizoen 2019-2020
staf:  Ruben dalenberg 1ste klasse
jerry mendelsohn
13.15 uur
1 Raquel dalenberg                 k
2 Zoraya weijenberg
3 Naryes aberdach
4 Jinte esser
5 Jill mendelsohn
6 Esmee dalenberg
7 Gwen drijver
8 Jaisey-leigh davies
9 Manon hofland
10 Yalissa dalenberg
11 janella lodesteijn
12
Concept-indeling MO13-2
Seizoen 2019-2020 laag
staf:  Manon coolen – Leon coolen
10 uur
1 Anne stikkelbroek             k
2 Fleur van oudenhoven
3 Jinthe coolen
4 Isa jansen
5 Aniek kockelkorn
6 Liv sillekens
7 Noa hissink
8 Meike kleintjens
9 Benthe coolen
10
11
12
Concept-indeling MO15-1
Seizoen 2018-2019 4e klasse
staf: Detlev Majcherek, Mayk Snijders
leon roex
15.30 uur
1 Nicki Rozema                     dis
2 Rachelle Roex
3 Megan Wetterhahn
4 Marrit Berkx
5 danita gerrits
6 Sara el Sayad
7 Pearly Reumkens
8 Lotte kessels
9 shirley mok
10 iza fortuin
11 Ilhan Ali
12 Dina Majcherek
13 veyda manders
14
Concept-indeling MO17-1
Seizoen 2018-2019
Staf: Bjorn Derks
15.30 uur
1 ste klasse
1 Hissink, Senna
2 Boesten, Kyra
3 Moonen, Sterre
4 Afansiou, Manal
5 Bastiaans, Milley
6 Zammali, Safa
7 Post, Jolijn
8 yasmina tibouch
9 britt vinken
10 anouck borghans
11 Britt van der Blom
12 Senna van Lubeck
13
14
15
16
Concept-indeling MO17-2
Seizoen 2018-2019
staf: Brian Davies, Monique Ernste
1e klasse 2
1 Naomi koch                  keeper
2 Jeanisa Roelofs                      dis
3 Lotte Schuurman
4 Alysha Dam
5 Jill van Dijk
6 Avalon Wachelder
7 Neo Vroomen
8 Danischa Davis
9 manischa kroes
10 kiki groen
11 jill pauly
12 Cheyenne Laurens
13 Kyra Coolen
14 destiny scheijvens
15 nikki silvertand
16 amina sarroukh

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *