Groene Ster start met nieuwsbrief nieuwe stijl

RKSV Groene Ster heeft een start gemaakt met de eerste digitale nieuwsbrief nieuwe stijl. Elk lid van Groene Ster ontvangt deze nieuwsbrief in zijn mailbox. De digitale nieuwsbrief in een nieuw jasje is een belangrijk middel om al onze leden en volgers op de hoogte te brengen van het laatste nieuws, activiteiten en ontwikkelingen binnen de vereniging.

Naast onze actuele website www.groenester.nl en diverse social media kanalen hoef je met de nieuwsbrief van Groene Ster in je mailbox dus niets aan informatie te missen als lid of trouwe volger van onze vereniging.

Aanmelden voor de nieuwsbrief
Ontvang je als lid nog niet de digitale nieuwsbrief? Meld je dan aan via onderstaand formulier. Bij een volgende keer krijg je dan de nieuwsbrief in je eigen mailbox.


Je kunt ook gewoon een mail stuur naar naar [email protected], dan voegen wij jou toe.

Bekijk nieuwsbrief 1 seizoen 2023-2024

Volg Groene Ster via de social media kanalen!

Heb je vragen? Stuur dan een e-mail naar [email protected].

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *