Oproep aan leden en ouders jeugdleden: Dringend hulp bij toernooiweekend

Het eerste weekend van de Internationale Jeugdvoetbaltoernooien bij RKSV Groene Ster was een groot succes met 164 gespeelde jeugdwedstrijden. Volop strijd, attractieve duels en jeugdig voetbaltalent maakten het eerste toernooiweekend meer dan geslaagd.

Ondanks onze grote en fantastische groep vrijwilligers, komen wij nog handen tekort voor komend toernooiweekend (vrijdagavond 7 juni, zaterdag 8 juni en zondag 9 juni) waarin het weer zal krioelen van de jeugd en er maar liefst 299 (!) wedstrijden op het programma staan.

Groene Ster zoekt derhalve dringend naar hulp!

Langs deze weg doen wij dan ook een beroep op onze leden en ouders van jeugdleden om een dagdeel (morgen of middag) mee te helpen komend weekend. Wij zoeken vrijwilligers op zaterdag en zondag voor de kantine en het eetbuffet buiten en voor de zondag scheidsrechters bij de jongste jeugd.

Steun onze vereniging en help mee om ook het tweede toernooiweekend tot een succes te maken.

Heb je interesse stuur dan een e-mail naar [email protected] met jouw naam en de dag waarop je kunt helpen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *