Speelschema 2014-2015

Wedstrijdkalender hoofdklasse B
seizoen 2014-2015

Datum Wedstrijd Uitslag Opmerking
Wedstrijddag 1 UDI’19/Beter Bed Dongen 1-2
07-09-2014 De Valk TEC 0-2
Periode 1 Gemert sv Deurne 2-0 zaterdag 06-09-14
OSS’20 Groene Ster 0-0
DOSKO Schijndel/DE WIT 2-0
AWC sv TOP 1-2
Baronie Blauw Geel’38/JUMBO 1-0 zaterdag 06-09-14
Wedstrijddag 2 Dongen Gemert 2-2
14-09-2014 sv TOP DOSKO 0-1
Periode 1 Groene Ster UDI’19/Beter Bed 0-1
TEC AWC 0-0
Blauw Geel’38/JUMBO De Valk 2-0 zaterdag 13-09-14
sv Deurne OSS’20 1-2
Schijndel/DE WIT Baronie 1-2
Wedstrijddag 3 UDI’19/Beter Bed sv Deurne 3-2
21-09-2014 Dongen TEC 4-0
Periode 1 De Valk sv TOP 1-2
Gemert Groene Ster 5-2
OSS’20 Baronie 3-3
DOSKO Blauw Geel’38/JUMBO 0-0
AWC Schijndel/DE WIT 2-1
Wedstrijddag 4 sv TOP UDI’19/Beter Bed 3-4
28-09-2014 Groene Ster Dongen 3-0
Periode 1 TEC Gemert 2-0 restant op 21-12-14
Blauw Geel’38/JUMBO OSS’20 1-1 zaterdag 27-09-14
sv Deurne AWC 2-1
Schijndel/DE WIT De Valk 4-1 zaterdag 27-09-14
Baronie DOSKO 0-1
Wedstrijddag 5 UDI’19/Beter Bed Schijndel/DE WIT 4-1
05-10-2014 Dongen sv Deurne 4-2
Periode 1 De Valk Baronie 4-2 zaterdag 04-10-14
Gemert sv TOP 4-1
Groene Ster Blauw Geel’38/JUMBO 1-1
OSS’20 TEC 0-3
AWC DOSKO 0-4
Wedstrijddag 6 sv TOP Dongen 2-1
12-10-2014 TEC UDI’19/Beter Bed 3-0
Periode 1 Blauw Geel’38/JUMBO Gemert 2-1 zaterdag 11-10-14
sv Deurne Groene Ster 0-3
Schijndel/DE WIT OSS’20 3-5
DOSKO De Valk 1-1
Baronie AWC 1-1
Wedstrijddag 7 UDI’19/Beter Bed DOSKO 1-1
26-10-2014 Dongen Schijndel/DE WIT 3-2
Periode 1 Gemert Baronie 2-1 zaterdag 25-10-14
Groene Ster sv TOP 5-3
sv Deurne TEC 1-6
OSS’20 De Valk 3-0
AWC Blauw Geel’38/JUMBO 0-3
Wedstrijddag 8 De Valk AWC 3-1
02-11-2014 sv TOP sv Deurne 4-2
Periode 1 TEC Groene Ster 2-2
Blauw Geel’38/JUMBO Dongen 2-0
Schijndel/DE WIT Gemert 3-3 zaterdag 01-11-14
DOSKO OSS’20 2-1
Baronie UDI’19/Beter Bed 2-1 zaterdag 01-11-14
Wedstrijddag 9 UDI’19/Beter Bed Blauw Geel’38/JUMBO 1-2
09-11-2014 Dongen Baronie 3-1
Periode 2 Gemert DOSKO 3-0
Groene Ster De Valk 2-0
TEC sv TOP 1-3
sv Deurne Schijndel/DE WIT 5-1
OSS’20 AWC 3-1
Wedstrijddag 10 De Valk UDI’19/Beter Bed 1-3
23-11-2014 Blauw Geel’38/JUMBO sv Deurne 4-0
Periode 2 OSS’20 Gemert 1-2
Schijndel/DE WIT TEC 1-1
DOSKO Dongen 2-4
AWC Groene Ster 0-1
Baronie sv TOP 2-4
Wedstrijddag 11 UDI’19/Beter Bed AWC 8-1
30-11-2014 Dongen OSS’20 3-1
Periode 2 sv TOP Schijndel/DE WIT 2-0
Gemert De Valk 3-1
Groene Ster Baronie 0-0
TEC Blauw Geel’38/JUMBO 2-0
sv Deurne DOSKO 2-4
Wedstrijddag 12 De Valk Dongen 1-2
07-12-2014 Blauw Geel’38/JUMBO sv TOP 3-0
Periode 2 OSS’20 UDI’19/Beter Bed 1-3
Schijndel/DE WIT Groene Ster 3-0
DOSKO TEC 1-1
AWC Gemert 1-2
Baronie sv Deurne 1-0
Wedstrijddag 13 UDI’19/Beter Bed Gemert 0-0
14-12-2014 Dongen AWC 4-0
Periode 2 sv TOP OSS’20 0-6 zaterdag 13-12-14
Groene Ster DOSKO 3-2
TEC Baronie 4-1
sv Deurne De Valk 1-1 zaterdag 13-12-14
Schijndel/DE WIT Blauw Geel’38/JUMBO 3-2
Wedstrijddag 14 UDI’19/Beter Bed Groene Ster 2-0 zondag 15-03-15
25-01-2015 De Valk Blauw Geel’38/JUMBO 0-2 zondag 15-03-15
Periode 2 Gemert Dongen 3-0 zondag 15-03-15
OSS’20 sv Deurne 5-0 zondag 15-03-15
DOSKO sv TOP 1-2
AWC TEC 1-3 zondag 15-03-15
Baronie Schijndel/DE WIT 1-0 zondag 15-03-15
Wedstrijddag 15 sv TOP De Valk 6-0
01-02-2015 Groene Ster Gemert 2-4
Periode 2 TEC Dongen 2-1 maandag 06-04-15
Blauw Geel’38/JUMBO DOSKO 1-0
sv Deurne UDI’19/Beter Bed 1-0
Schijndel/DE WIT AWC 1-0
Baronie OSS’20 2-1
Wedstrijddag 16 UDI’19/Beter Bed sv TOP 5-0 zaterdag 04-04-15
08-02-2015 Dongen Groene Ster 4-2
Periode 2 De Valk Schijndel/DE WIT 1-0
Gemert TEC 2-2
OSS’20 Blauw Geel’38/JUMBO 1-3
DOSKO Baronie 1-2
AWC sv Deurne 0-2
Wedstrijddag 17 sv TOP Gemert 2-2
22-02-2015 TEC OSS’20 0-4
Periode 2 Blauw Geel’38/JUMBO Groene Ster 2-1
sv Deurne Dongen 1-0
Schijndel/DE WIT UDI’19/Beter Bed 3-0
DOSKO AWC 0-3
Baronie De Valk 3-0
Wedstrijddag 18 UDI’19/Beter Bed TEC 2-1
01-03-2015 Dongen sv TOP 6-1
Periode 3 De Valk DOSKO 2-3
Gemert Blauw Geel’38/JUMBO 2-0 zaterdag 28-02-15
Groene Ster sv Deurne 1-4
OSS’20 Schijndel/DE WIT 6-1
AWC Baronie 0-3
Wedstrijddag 19 De Valk OSS’20 1-4
08-03-2015 sv TOP Groene Ster 3-2
Periode 3 TEC sv Deurne 3-1
Blauw Geel’38/JUMBO AWC 2-0
Schijndel/DE WIT Dongen 1-1
DOSKO UDI’19/Beter Bed 1-1
Baronie Gemert 2-2 zaterdag 07-03-15
Wedstrijddag 20 UDI’19/Beter Bed Baronie 3-0
22-03-2015 Dongen Blauw Geel’38/JUMBO 3-0
Periode 3 Gemert Schijndel/DE WIT 2-1 zaterdag 21-03-15
Groene Ster TEC 2-1
sv Deurne sv TOP 1-1
OSS’20 DOSKO 2-1
AWC De Valk 3-1
Wedstrijddag 21 De Valk Groene Ster 2-1
29-03-2015 sv TOP TEC 0-3
Periode 3 Blauw Geel’38/JUMBO UDI’19/Beter Bed 0-1 zaterdag 28-03-15
Schijndel/DE WIT sv Deurne 3-0
DOSKO Gemert 2-2
AWC OSS’20 1-5
Baronie Dongen 2-4
Wedstrijddag 22 UDI’19/Beter Bed De Valk 1-1
12-04-2015 Dongen DOSKO 0-0
Periode 3 sv TOP Baronie 1-4
Gemert OSS’20 0-3 zaterdag 11-04-15
Groene Ster AWC 4-1
TEC Schijndel/DE WIT 3-1
sv Deurne Blauw Geel’38/JUMBO 1-0
Wedstrijddag 23 De Valk sv Deurne 1-1
19-04-2015 Gemert UDI’19/Beter Bed 1-2 zaterdag 18-04-15
Periode 3 Blauw Geel’38/JUMBO Schijndel/DE WIT 4-0 zaterdag 18-04-15
OSS’20 sv TOP 1-2 zaterdag 18-04-15
DOSKO Groene Ster 2-1
AWC Dongen 3-7
Baronie TEC 0-1
Wedstrijddag 24 Dongen UDI’19/Beter Bed 2-3
26-04-2015 sv TOP AWC 5-0
Periode 3 Groene Ster OSS’20 1-3
TEC De Valk 1-0
Blauw Geel’38/JUMBO Baronie 4-1
sv Deurne Gemert 2-3 zaterdag 25-04-15
Schijndel/DE WIT DOSKO 1-1
Wedstrijddag 25 UDI’19/Beter Bed OSS’20 2-3
03-05-2015 Dongen De Valk 4-1
Periode 3 sv TOP Blauw Geel’38/JUMBO 1-1
Gemert AWC 7-2
Groene Ster Schijndel/DE WIT 1-0
TEC DOSKO 5-0
sv Deurne Baronie 3-4
Wedstrijddag 26 De Valk Gemert 0-1
10-05-2015 Blauw Geel’38/JUMBO TEC 0-4
Periode 3 OSS’20 Dongen 3-0
Schijndel/DE WIT sv TOP 3-2
DOSKO sv Deurne 8-0
AWC UDI’19/Beter Bed 1-2
Baronie Groene Ster 1-0
Opmerkingen:
19-10-2014 Beker / Inhaal
16-11-2014 Beker / Inhaal
21-12-2014 Beker / Inhaal
15-02-2015 Inhaal / Carnaval
15-03-2015 Beker / Inhaal
04-04-2015 Beker / Inhaal
06-04-2015 Beker / Inhaal

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.