Afgelopen zaterdag kwamen alle drie de V+ teams van Groene Ster in actie. V+3 boekte opnieuw een overwinning, V+2 wist voor het eerst dit seizoen te scoren en V+1 kwam niet tot een resultaat.
V+3 blijft koploper
Groene Ster V+3 speelde in Landgraaf tegen FC Landgraaf V+1. De ploeg won met 0-3 en zette daarmee de resultaten van de afgelopen weken voort.
Met drie overwinningen uit drie wedstrijden staat V+3 bovenaan in de 3e klasse. Volgende week staat opnieuw een uitwedstrijd op het programma. De ploeg gaat dan op bezoek bij Sportclub Susteren V+1.
V+1 onderuit tegen VV Maastricht
Groene Ster V+1 ontving zaterdagmiddag VV Maastricht V+1. De bezoekers namen gedurende de wedstrijd het initiatief en wisten de voorsprong verder uit te bouwen.
Groene Ster bleef zich inzetten, maar kon het verschil niet meer ombuigen. De wedstrijd eindigde in 2-11.
Volgende week speelt V+1 opnieuw een thuiswedstrijd. Daalhof V+1 is dan de tegenstander.
V+2 maakt eerste competitiedoelpunt
Groene Ster V+2 speelde een uitwedstrijd tegen Bekkerveld V+1. De ploeg begon goed aan de wedstrijd en probeerde vanuit verzorgd samenspel tot kansen te komen.
Bekkerveld kwam op voorsprong en liep voor rust uit naar 3-0. Ook na de rust bleef Groene Ster proberen het eigen spel te spelen. Dat leverde uiteindelijk het eerste competitiedoelpunt van het seizoen op.
Bekkerveld wist de wedstrijd uiteindelijk met 5-1 te winnen. Ondanks het resultaat liet Groene Ster gedurende delen van de wedstrijd een verbetering in het spel zien.
Volgende week speelt V+2 tegen SV Brunssum V+1. De wedstrijd vormt een nieuwe mogelijkheid om de ontwikkeling van de ploeg voort te zetten.


