Programma & Uitslagen

 

Oefen 04-08-2018
Groene Ster 1 – Minor 1 3-0 verslag/foto’s
Oefen 07-08-2018
Groene Ster 1 – FV Vaalserquartier 1 4-1 verslag
Oefen 11-08-2018 Bekkerveld 1 – Groene Ster 1 2-7 verslag
Oefen 14-08-2018 Groene Ster 1 – EHC/Heuts 1 2-0 verslag/foto’s
Oefen 19-08-2018 VV Schaesberg 1 – Groene Ster 1 4-2 verslag/foto’s
TOTO KNVB beker 22-08-2018 Groene Ster 1 – FC Lienden 1 2-1 verslag/foto’s/video
Oefen 23-08-2018 FC Hoensbroek 1 – Groene Ster 1 0-3 verslag/foto’s
Oefen 26-08-2018 Groene Ster 1 – Sporting Heerlen 1 1-0 verslag/foto’s
Oefen 26-08-2018 Groene Ster 1 – EHC/Heuts 2-1 verslag/foto’s
Competitie 02-09-2018 Vlissingen 1 – Groene Ster 1 1-2 verslag/video
Competitie 09-09-2018 Groene Ster 1 – Minor 1 5-1 verslag/foto’s/video
Competitie 16-09-2018 sva Papendorp 1 – Groene Ster 1 0-5 verslag
Competitie 23-09-2018
Groene Ster 1 – Alphense Boys 1 14.30 uur verslag
TOTO KNVB beker 26-09-2018
Groene Ster 1 – TEC 1 19.45 uur verslag
Competitie 30-09-2018
Gemert 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 07-10-2018 Groene Ster 1 – Meerssen 1 14.30 uur verslag
Competitie 14-10-2018 IFC 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 21-10-2018 Groene Ster 1 – RKAVV 1 14.30 uur verslag
Competitie 28-10-2018 Halsteren 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 04-11-2018 Groene Ster 1 – Unitas 1 14.30 uur verslag
11-11-2018 Beker/Inhaalprogramma
Competitie 18-11-2018 Leonidas 1 – Groene Ster 1 13.00 uur verslag
Competitie 25-11-2018 Groene Ster 1 – De Meern 1 14.30 uur verslag
Competitie 02-12-2018 Nuenen 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 09-12-2018 Groene Ster 1 – Baronie 1 14.30 uur verslag
Competitie 16-12-2018 UDI’19/CSU 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
WINTERSTOP
Competitie 20-01-2019 Groene Ster 1 – sva Papendorp 1 14.30 uur verslag
Competitie 27-01-2019 Meerssen 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 03-02-2019 Groene Ster 1 – Gemert 1 14.30 uur verslag
Competitie 10-02-2019 RKAVV 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 17-02-2019 Groene Ster 1 – IFC 1 14.30 uur verslag
Competitie 10-03-2019 Unitas 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 17-03-2019 Groene Ster 1 – Halsteren 1 14.30 uur verslag
Competitie 24-03-2019 De Meern 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 07-04-2019 Groene Ster 1 – Leonidas 1 14.30 uur verslag
Competitie 14-04-2019 Baronie 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 20-04-2019 Groene Ster 1 – Nuenen 1 18.00 uur verslag
Competitie 05-05-2019 Minor 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 12-05-2019 Groene Ster 1 – Vlissingen 1 14.30 uur verslag
Competitie 19-05-2019 Alphense Boys 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 26-05-2019 Groene Ster 1 – UDI’19/CSU 1 14.30 uur verslag

 

Historie:

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2017-2018

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2016-2017

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2015-2016

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2014-2015