Programma & Uitslagen

Oefen 02-08-2020
Groene Ster 1 – Jong Roda JC 3-1 verslag
Oefen 04-08-2020 Groene Ster 1 – SV Meerssen 1 3-0 verslag
Oefen 08-08-2020 Groene Ster 1 – Minor 1 2-3 verslag
Oefen 11-08-2020 Groene Ster 1 – Sportclub’25 5-0 verslag
Oefen 15-08-2020 Fortuna Sittard 1 – Groene Ster 1 2-1 verslag
Oefen 18-08-2020 Groene Ster 1 – EHC/Heuts 1 5-0 verslag
Oefen 20-08-2020 Sporting Heerlen 1 – Groene Ster 1 1-6 verslag
Oefen 23-08-2020 Groene Ster 1 – Heksenberg-NEC 1 1-1 (Heksenberg-NEC 1 w.n.s. 4-5) verslag
Oefen 23-08-2020 Groene Ster 1 – Weltania 1 6-0 verslag
TOTO KNVB Beker 29-08-2020 VV Scherpenzeel 1 – Groene Ster 1 2-3 verslag
Competitie 06-09-2020 Groene Ster 1 – JOS Watergraafsmeer 1 1-0 verslag
Competitie 13-09-2020 DEM 1 – Groene Ster 1 3-1 verslag
Competitie 20-09-2020 Groene Ster 1 – Gemert 1 3-0 verslag
Competitie 27-09-2020 Groene Ster 1 – Quick 1 1-1 verslag
Competitie 04-10-2020 OFC 1 – Groene Ster 1 2-3 verslag
TOTO KNVB Beker 07-10-2020 Excelsior’31 1 – Groene Ster 1 2-3 (na verlenging) verslag
Competitie 11-10-2020 Groene Ster 1 – EVV 1 afgelast verslag
Competitie 18-10-2020 Unitas 1 – Groene Ster 1 afgelast verslag
Competitie 25-10-2020 Groene Ster 1 – Dongen 1 afgelast verslag
Competitie 01-11-2020 Westlandia 1 – Groene Ster 1 afgelast verslag
Competitie 08-11-2020 Groene Ster 1 – UNA 1 afgelast verslag
Competitie 15-11-2020 Hollandia 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 22-11-2020 HSC’21 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 29-11-2020 Groene Ster 1 – OSS’20 1 14.30 uur verslag
TOTO KNVB Beker 00-12-2020 UNA 1 – Groene Ster 1 19.45 uur verslag
Competitie 06-12-2020 Hercules 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 13-12-2020 Groene Ster 1 – Blauw Geel’38/JUMBO 14.30 uur verslag
Competitie 10-01-2021 ADO’20 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 17-01-2021 Groene Ster 1 – Hoogland 1 14.30 uur verslag
Competitie 24-01-2021 Gemert 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 31-01-2021 Quick 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 07-02-2021 Groene Ster 1 – Westlandia 1 14.30 uur verslag
Competitie 21-02-2021 UNA 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 28-02-2021 Groene Ster 1 – HSC’21 1 14.30 uur verslag
Competitie 07-03-2021 EVV 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 14-03-2021 Groene Ster 1 – Hollandia 1 14.30 uur verslag
Competitie 21-03-2021 Blauw Geel’38/JUMBO 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 28-03-2021 Groene Ster 1 – Hercules 1 14.30 uur verslag
Competitie 03-04-2021 OSS’20 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 11-04-2021 Groene Ster 1 – OFC 1 14.30 uur verslag
Competitie 18-04-2021 JOS Watergraafsmeer 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 25-04-2021 Groene Ster 1 – ADO’20 1 14.30 uur verslag
Competitie 02-05-2021 Hoogland 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 09-05-2021 Groene Ster 1 – Unitas 1 14.30 uur verslag
Competitie 16-05-2021 Dongen 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 24-05-2021 Groene Ster 1 – DEM 1 14.30 uur verslag

*Wedstrijden zijn door het tweede elftal gespeeld

Historie:

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2019-2020

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2018-2019

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2017-2018

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2016-2017

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2015-2016

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2014-2015