Speelschema

Wedstrijdkalender Derde Divisie zondag
seizoen 2019-2020

Datum Wedstrijd Uitslag Opmerking
Wedstrijddag 1 Gemert OSS’20 2-4 zaterdag 24-08-19
25-08-2019 Groene Ster OFC 2-1
Periode 1 ADO’20 Hercules 0-3
FC Lienden DEM 0-0
Hoogland Westlandia 1-0
Dongen EVV 1-1
Blauw Geel’38 UNA 3-0 zaterdag 24-08-19
HSC’21 Quick 4-1
Wedstrijddag 2 Quick Blauw Geel’38 0-2
01-09-2019 EVV Hoogland 1-1
Periode 1 DEM Dongen 1-0
OFC Gemert 0-0
Hercules Groene Ster 1-3
UNA ADO’20 1-5
OSS’20 Jong ADO Den Haag 5-0
Westlandia HSC’21 1-1
Wedstrijddag 3 Jong ADO Den Haag OFC 1-2
08-09-2019 Groene Ster Quick 1-0
Periode 1 ADO’20 DEM 2-0
FC Lienden Gemert 1-3
Dongen OSS’20 1-1
Blauw Geel’38 EVV 2-1
HSC’21 Hoogland 2-0
Westlandia UNA 1-1
Wedstrijddag 4 Jong ADO Den Haag ADO’20 2-0
15-09-2019 Gemert Blauw Geel’38 1-1 zaterdag 14-09-19
Periode 1 FC Lienden Groene Ster 0-0
Hoogland Dongen 1-1
EVV Quick 2-1
DEM HSC’21 4-1
UNA Hercules 2-2
OSS’20 Westlandia 5-0
Wedstrijddag 5 Groene Ster EVV zaterdag 21-09-19
22-09-2019 ADO’20 Gemert
Periode 1 Blauw Geel’38 Dongen
HSC’21 Jong ADO Den Haag
OFC DEM
Hercules Hoogland
UNA OSS’20 zaterdag 21-09-19
Westlandia FC Lienden zaterdag 21-09-19
Wedstrijddag 6 Jong ADO Den Haag Blauw Geel’38
29-09-2019 Gemert Quick
Periode 1 FC Lienden Hercules
Hoogland ADO’20
Dongen HSC’21
EVV Westlandia zaterdag 28-09-19
DEM Groene Ster
OSS’20 OFC
Wedstrijddag 7 Groene Ster Dongen
06-10-2019 ADO’20 FC Lienden
Periode 1 HSC’21 Gemert
Quick DEM
OFC Hoogland
Hercules EVV
UNA Jong ADO Den Haag
Westlandia Blauw Geel’38
Wedstrijddag 8 Jong ADO Den Haag Quick zaterdag 12-10-19
13-10-2019 Hoogland UNA
Periode 1 Gemert Hercules
Blauw Geel’38 HSC’21
OFC Westlandia
EVV ADO’20
Dongen FC Lienden
DEM OSS’20
Opmerkingen:
20-10-2019 Inhaal
23-02-2020 Carnaval
13-04-2020 Inhaal
26-04-2020 Inhaal
21-05-2019 Evt. inhaal

HISTORIE:

Bekijk speelschema seizoen 2018-2019

Bekijk speelschema seizoen 2017-2018

Bekijk speelschema seizoen 2016-2017

Bekijk speelschema seizoen 2015-2016

Bekijk speelschema seizoen 2014-2015