Speelschema

Wedstrijdkalender Derde Divisie zondag
seizoen 2019-2020

Datum Wedstrijd Uitslag Opmerking
Wedstrijddag 1 Gemert OSS’20 2-4 zaterdag 24-08-19
25-08-2019 Groene Ster OFC 2-1
Periode 1 ADO’20 Hercules 0-3
FC Lienden DEM 0-0
Hoogland Westlandia 1-0
Dongen EVV 1-1
Blauw Geel’38 UNA 3-0 zaterdag 24-08-19
HSC’21 Quick 4-1
Wedstrijddag 2 Quick Blauw Geel’38 0-2
01-09-2019 EVV Hoogland 1-1
Periode 1 DEM Dongen 1-0
OFC Gemert 0-0
Hercules Groene Ster 1-3
UNA ADO’20 1-5
OSS’20 Jong ADO Den Haag 5-0
Westlandia HSC’21 1-1
Wedstrijddag 3 Jong ADO Den Haag OFC 1-2
08-09-2019 Groene Ster Quick 1-0
Periode 1 ADO’20 DEM 2-0
FC Lienden Gemert 1-3
Dongen OSS’20 1-1
Blauw Geel’38 EVV 2-1
HSC’21 Hoogland 2-0
Westlandia UNA 1-1
Wedstrijddag 4 Jong ADO Den Haag ADO’20 2-0
15-09-2019 Gemert Blauw Geel’38 1-1 zaterdag 14-09-19
Periode 1 FC Lienden Groene Ster 0-0
Hoogland Dongen 1-1
EVV Quick 2-1
DEM HSC’21 4-1
UNA Hercules 2-2
OSS’20 Westlandia 5-0
Wedstrijddag 5 Groene Ster EVV 1-1 zaterdag 21-09-19
22-09-2019 ADO’20 Gemert 2-2
Periode 1 Blauw Geel’38 Dongen 1-1
HSC’21 Jong ADO Den Haag 2-1
OFC DEM 2-1
Hercules Hoogland 2-2
UNA OSS’20 2-2 zaterdag 21-09-19
Westlandia FC Lienden 1-1 zaterdag 21-09-19
Wedstrijddag 6 Jong ADO Den Haag Blauw Geel’38 5-1
29-09-2019 Gemert Quick 3-2
Periode 1 FC Lienden Hercules 1-1
Hoogland ADO’20 1-2
Dongen HSC’21 0-1
EVV Westlandia 2-2 zaterdag 28-09-19
DEM Groene Ster 0-2
OSS’20 OFC 2-2
Wedstrijddag 7 Groene Ster Dongen 1-1
06-10-2019 ADO’20 FC Lienden 1-2
Periode 1 HSC’21 Gemert 3-0
Quick DEM 1-0
OFC Hoogland 2-1
Hercules EVV 1-3
UNA Jong ADO Den Haag 3-2
Westlandia Blauw Geel’38 2-0
Wedstrijddag 8 Jong ADO Den Haag Quick 2-1 zaterdag 12-10-19
13-10-2019 Hoogland UNA 3-3
Periode 1 Gemert Hercules 2-1
Blauw Geel’38 HSC’21 3-2
OFC Westlandia 3-1
EVV ADO’20 1-0
Dongen FC Lienden 4-1
DEM OSS’20 1-3
Wedstrijddag 9 Gemert Dongen 3-2
27-10-2019 Groene Ster Westlandia 2-3 zaterdag 26-10-19
Periode 1 ADO’20 Blauw Geel’38 2-2
FC Lienden Hoogland 2-1
Quick OFC 1-1
Hercules Jong ADO Den Haag 2-1
UNA DEM 2-1
OSS’20 HSC’21 3-2 zaterdag 26-10-19
Wedstrijddag 10 Jong ADO Den Haag Gemert 4-2
03-11-2019 ADO’20 Groene Ster 2-0
Periode 1 Hoogland Quick 1-1
Blauw Geel’38 OSS’20 0-1 zaterdag 02-11-19
HSC’21 Hercules 3-4
EVV UNA 0-0 zaterdag 02-11-19
OFC FC Lienden 0-1
Westlandia DEM 0-2
Wedstrijddag 11 Gemert Groene Ster 3-1
10-11-2019 FC Lienden Jong ADO Den Haag gestaakt dinsdag 21-01-20
Periode 1 Quick Westlandia 3-1
EVV OFC 2-3
DEM Blauw Geel’38 1-4
Hercules Dongen 0-1
UNA HSC’21 0-2
OSS’20 ADO’20 1-1
Wedstrijddag 12 Groene Ster Jong ADO Den Haag 3-2
17-11-2019 Hoogland Gemert 3-3
Periode 1 Dongen ADO’20 3-2
HSC’21 FC Lienden 1-1
Quick OSS’20 1-2
DEM EVV 1-1
OFC UNA 2-1
Westlandia Hercules 2-0
Wedstrijddag 13 Jong ADO Den Haag Dongen 2-2
24-11-2019 Gemert EVV 2-0
Periode 1 Groene Ster HSC’21 0-0
ADO’20 Westlandia 1-3
FC Lienden Blauw Geel’38 1-2
Hercules OFC 1-2
UNA Quick 1-0
OSS’20 Hoogland 2-1
Wedstrijddag 14 Hoogland Jong ADO Den Haag 2-2
01-12-2019 Blauw Geel’38 Groene Ster 1-1
Periode 1 HSC’21 ADO’20 1-0
Quick FC Lienden 1-0
EVV OSS’20 0-1
DEM Hercules 0-2
OFC Dongen 1-2
UNA Gemert 5-1
Wedstrijddag 15 Jong ADO Den Haag DEM 0-3
08-12-2019 Groene Ster UNA 2-2
Periode 1 ADO’20 OFC 2-1
FC Lienden OSS’20 1-4
Dongen Westlandia 3-0
Blauw Geel’38 Hoogland 3-5
HSC’21 EVV 2-1
Hercules Quick 1-5
Wedstrijddag 16 Hoogland Groene Ster 2-1
15-12-2019 Quick ADO’20 2-0
Periode 1 EVV FC Lienden 5-0 zaterdag 14-12-19
DEM Gemert 1-2
OFC Blauw Geel’38 3-0
UNA Dongen 1-5
OSS’20 Hercules 4-2
Westlandia Jong ADO Den Haag 1-2
Wedstrijddag 17 Jong ADO Den Haag EVV 3-0 zaterdag 11-01-20
12-01-2020 Gemert Westlandia 2-0
Periode 1 Groene Ster OSS’20 0-1
FC Lienden UNA 1-2
Hoogland DEM 1-2
Dongen Quick 0-0
Blauw Geel’38 Hercules 1-0
HSC’21 OFC 0-4
Wedstrijddag 18 Quick HSC’21 2-0
19-01-2020 EVV Dongen 1-0
Periode 2 DEM ADO’20 2-2
OFC Groene Ster 4-0
Hercules FC Lienden 3-0
UNA Blauw Geel’38 4-1 zaterdag 18-01-20
OSS’20 Gemert 4-2
Westlandia Hoogland 5-2
Wedstrijddag 19 Jong ADO Den Haag UNA
26-01-2020 Groene Ster Gemert
Periode 2 ADO’20 OSS’20
Hoogland EVV
Dongen Hercules
Blauw Geel’38 Quick
HSC’21 DEM
Westlandia OFC
Opmerkingen:
20-10-2019 Inhaal
23-02-2020 Carnaval
13-04-2020 Inhaal
26-04-2020 Inhaal
21-05-2019 Evt. inhaal

HISTORIE:

Bekijk speelschema seizoen 2018-2019

Bekijk speelschema seizoen 2017-2018

Bekijk speelschema seizoen 2016-2017

Bekijk speelschema seizoen 2015-2016

Bekijk speelschema seizoen 2014-2015