Groene Ster 2

seizoen 2019-2020

Bovenste rij v.l.n.r.: Aaron Mayunga, André Gilissen, Faycal Ldrissi, Jay Kainama, Jordy Mayunga.

Middelste rij v.l.n.r.: Berry Schots (assistent-trainer), Vincent Smeets, Antoine van der Veer (grensrechter), Don von Pieckartz, Kylian Dormans, Lars de Haan, Robin Ogier, Cliff Pötgens, Milan Bos, Philip Schneider, Ali Sabri (trainer), Harold Huntjens (assistent-trainer).

Onderste rij v.l.n.r.: Zakaria Douven, Sammy Sabri, Denzel Walden, Marc van Wersch, Ryan Dubois, Semm van Dijk, Zaid Akachar, Ian Ole Christensen.

PROGRAMMA EN UITSLAGEN

Oefen 16-08-2019 Brunssum 1 – Groene Ster 2 4-5 verslag
Oefen 20-08-2019 FC Gulpen 1 – Groene Ster 2 2-2 verslag
Oefen 27-08-2019 RKHBS 1 – Groene Ster 2 3-2 verslag
Beker district 01-09-2019 Walram 2 – Groene Ster 2 0-6 verslag
Beker district 08-09-2019 Groene Ster 2 – Sporting Heerlen 2 4-2 verslag
Beker district 15-09-2019 Groene Ster 2 – Weltania 2 6-1 verslag
Competitie 22-09-2019 Groene Ster 2 – ZSV 2 3-1 verslag
Competitie 29-09-2019 Someren 2 – Groene Ster 2 1-0 verslag
Competitie 06-10-2019 Groene Ster 2 – HVCH 2 1-0 verslag
Competitie 13-10-2019 Blauw Geel’38 2 – Groene Ster 2 3-1 verslag
Beker district 20-10-2019 SC Jekerdal 2 – Groene Ster 2 0-8 verslag
Competitie 27-10-2019 Groene Ster 2 – UDI’19 2 2-1 verslag
Competitie 03-11-2019 Venray 2 – Groene Ster 2 1-1 verslag
Competitie 10-11-2019 Erp 2 – Groene Ster 2 3-2 verslag
Competitie 17-11-2019 Groene Ster 2 – Venlosche Boys 2 1-0 verslag
Competitie 24-11-2019 Groene Ster 2 – Gemert 2 6-1 verslag
Competitie 01-12-2019 Volharding 2 – Groene Ster 2 3-0 verslag
Competitie 08-12-2019 Groene Ster 2 – Sparta’25 2 4-2 verslag
Beker district 15-12-2019 Simpelveld 2 – Groene Ster 2 afgelast verslag
Beker district 19-01-2020 Simpelveld 2 – Groene Ster 2 3-1 verslag
Competitie 02-02-2020 ZSV 2 – Groene Ster 2 afgelast verslag
Competitie 09-02-2020 Groene Ster 2 – Erp 2 afgelast verslag
Oefen 11-02-2020 Groene Ster 2 – RKVB 1 5-1 verslag
Competitie 16-02-2020 Groene Ster 2 – Blauw Geel’38 2 0-4 verslag
Oefen 26-02-2020 Groene Ster 2 – Haslou 1 2-0 verslag
Competitie 01-03-2020 Groene Ster 2 – Erp 2 1-1 verslag
Competitie 08-03-2020 HVCH 2 – Groene Ster 2 6-0 verslag
Competitie 22-03-2020 ZSV 2 – Groene Ster 2 afgelast verslag
Competitie 29-03-2020 Sparta’25 2 – Groene Ster 2 afgelast verslag
Competitie 05-04-2020 Groene Ster 2 – Volharding 2 afgelast verslag
Competitie 19-04-2020 Venlosche Boys 2 – Groene Ster 2 afgelast verslag
Competitie 10-05-2020 UDI’19 2 – Groene Ster 2 afgelast verslag
Competitie 17-05-2020 Groene Ster 2 – Someren 2 afgelast verslag
Competitie 24-05-2020 Gemert 2 – Groene Ster 2 afgelast verslag

TOPSCORERS

Competitie
Emircan Cepni 7
Zaid Akachar 5
Sammy Sabri 3
André Gilissen 2
Sadra Golzarian 2
Milan Bos 1
Jay Schuivens 1
Don Von Piekartz 1
TOTAAL 22