Groene Ster op bezoek bij RBC

De laatste fase van 10 duels in de competitie van de Derde Divisie B is genaderd. Na de sof tegen UNA is het zaak voor Groene Ster om weer vooruit te kijken als komende zondag een uitduel wacht bij RBC in Roosendaal. In het Atik stadion wordt om 14.00 uur afgetrapt.

RBC verloor nog geen wedstrijd in het nieuwe kalenderjaar en ook de eerste twee duels in de derde periode werden in minimale winst omgezet. De Roosendalers vertoeven op een zevende plek op afstand van de ploegen in de top vijf die voor de hoogste plek strijden. In Roosendaal was er de afgelopen dagen veel aandacht voor de nasleep van de ongeregeldheden na het duel met Rijnvogels eind januari. De politie maakte bekend dat inmiddels meerdere verdachten zijn aangehouden naar aanleiding van het geweld na afloop van die wedstrijd.

Op sportief vlak zal het ambitieuze RBC echter vooral vooruit willen kijken en optimaal gebruik willen maken van het thuisvoordeel op eigen bodem. Groene Ster zal daarentegen een goed resultaat willen neerzetten in de strijd om afstand te houden tot de onderste plaatsen op de ranglijst. Vorig seizoen wist Groene Ster na een sterke wedstrijd met een 1-3 overwinning van het veld te stappen in Roosendaal. Voor de groen-witten is het nu opnieuw zaak om scherp voor de dag te komen.

Geef u op voor de busreis naar Roosendaal!
Aanstaande zondag vertrekt de supportersbus om 10.15 uur vanaf sportpark Pronsebroek naar Roosendaal. Supporters die ons team willen aanmoedigen en willen meereizen kunnen zich opgeven bij teammanager Jessin Coolen via 06-38413102 (sms of app). De terugreis richting Heerlerheide is om 17.00 uur gepland.

ZORG DAT JE ERBIJ BENT!

Zondag 15 maart 2026

RBC – Groene Ster

Locatie: Atik stadion

Scheidsrechter: Andy Wolff uit Amersfoort

aanvang: 14.00 uur (vertrek bus: 10.15 uur)

Bekijk programma Derde Divisie B

Bekijk stand Derde Divisie B

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *