Groene Ster 2 klaar voor start nieuwe seizoen

Op vrijdag 23 juli 2021 start Groene Ster 2 aan de voorbereiding van het nieuwe voetbalseizoen, waarin zij voor het derde seizoen op rij zullen uitkomen in de reserve hoofdklasse. Het hoogste landelijke niveau voor tweede elftallen, met tegenstanders uit Noord-Limburg en Brabant.

De staf voor het tweede elftal is tot tevredenheid van spelersgroep en bestuur ongewijzigd gebleven. De staf zal bestaan uit: Armand Mingelers (trainer), Patrick Smits (assistent-trainer), Harold Huntjens (elftalleider) en  Antoine van de Veer (assistent-scheidsrechter).

Ook zijn er enkele mutaties in de selectie van Groene Ster 2. Nieuw bij het tweede elftal zijn de volgende spelers: Jeron Ernste (Heksenberg-NEC), Anass Kiki (SC Susteren), Arnold Ndouda (Sporting Heerlen), Nawfal Pijjou (EVV Echt). Van Groene Ster JO19-1 komen over Amjad Ajana, Hamza Saddiki en Mohammed Akrouh. Groene Ster wenst alle nieuwkomers van harte welkom bij onze club en wenst allen veel succes toe.

Vertrekkers bij Groene Ster 2 zijn Aaron Mayunga (SV Brunssum), Ricky Wetterhahn (EHC/Heuts), Don von Piekartz (Alfa Sport) en Anir Mazili (FC Diest). Wij bedanken deze vier spelers voor hun inzet en lidmaatschap van onze vereniging en wensen hun veel succes.

De volledige selectie van Groene Ster 2 voor het seizoen 2021-2022:

 1. Marc van Wersch
 2. Cliff Pötgens
 3. Milan Bos
 4. Semm van Dijk
 5. Denzel Walden
 6. Jordy Mayunga
 7. Robin Ogier
 8. Jay Kainama
 9. Vincent Smeets
 10. Maikel Gijsbers
 11. Yassir Azzimani
 12. Dean Schendelaar
 13. André Gilissen
 14. Jeron Ernste (Heksenberg-NEC)
 15. Anass Kiki (SC Susteren)
 16. Arnold Ndouda (Sporting Heerlen)
 17. Nawfal Pijjou (EVV)
 18. Amjad Ajana  (JO19-1}
 19. Hamza Saddiki (JO19-1)
 20. Mohammed Akrouh (JO19-1)
 21. Kylian Dormans
 22. Youness Aatimine
 23. Okan Karacalar

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *