Traditionele Heilige mis op tweede kerstdag gaat door

De coronamaatregelen hebben uiteraard ook gevolgen voor de traditionele activiteiten binnen RKSV Groene Ster rondom Kerstmis en Nieuwjaar. Helaas is er geen kaartavond, kaderbijeenkomst / oudejaarstreffen en ook geen nieuwjaarsreceptie op 1 januari 2022. Ook de traditionele Heilige Mis op Tweede Kerstdag ziet er anders uit. In de Corneliuskerk zal ook dit jaar geen Heilige Mis zijn op Tweede Kerstdag. Toch willen wij deze traditie vooralsnog niet verloren laten gaan. Door het samenvoegen van meerdere parochies is er Tweede Kerstdag alleen een Heilige Mis in de Gerarduskerk op Heksenberg om 10.30 uur. Tijdens deze viering zullen de overleden leden van RKSV Groene Ster worden herdacht en zal Ben Hoofs zorgdragen voor de traditionele Groene Ster gerelateerde lezing. Na afloop van deze mis zullen wij een bezoek brengen aan de begraafplaats te Heerlerheide. Er is geen koffietafel en gezellig samenzijn, de coronamaatregelen laten dit niet toe. Ondanks de beperkingen willen wij deze al 96 jaar oude traditie overeind houden voor onze leden en familie.

Zondag 26 december 2021: Tweede kerstdag (10.30 uur)
Viering m.m.v. Harmonie St. Gerardus en voor levende en overleden leden RKSV Groene Ster
Locatie: Gerarduskerk te Heksenberg

Bestuur en leden van RKSV Groene Ster wensen iedereen ondanks de beperkingen fijne feestdagen en een gezond en sportief 2022. Wij bedanken al onze vrijwilligers en iedereen die afgelopen jaar onze vereniging gesteund heeft en vertrouwen erop u allen weer spoedig te mogen begroeten op ons sportpark Pronsebroek.

Bestuur RKSV Groene Ster 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *