Open Clubdag Groene Ster een succes

Groene Ster kijkt terug op een geslaagde Open Clubdag op woensdag 13 augustus. Niet alleen sportieve prestaties staan centraal, maar ook sociaal-maatschappelijk heeft Groene Ster een belangrijke functie in de wijk. Met deze Clubdag geeft de vereniging hier invulling aan.

Het draait om meer dan alleen het voetbalspelletje: de club is een ontmoetingsplek, een veilige omgeving en een middel om sociale doelen te bereiken. Met dank aan alle samenwerkingspartners kan er met gepaste trots worden terug gekeken op een mooie middag met allerlei activiteiten voor de jeugd, club community, voetbalclinics, fiets check-up en de geslaagde aftrap van het kaboutervoetbal voor de kleinste jeugd. Om de hitte te doorstaan waren de waterspellen en waterglijbaan volop in trek voor de nodige verkoeling.

De aanwezigheid en de inzet van de helden Koen Zitoen en It’s Appie zorgden op geheel eigen wijze voor een enthousiast onderdeel om de talrijk opgekomen jeugd te laten genieten van sport en beweging.

Groene Ster dankt alle vrijwilligers bij het opzetten van de activiteiten en spellen. Dank gaat nogmaals uit naar alle samenwerkingspartners die deze Clubdag mede mogelijk hebben gemaakt:

*Nationaal Programma Heerlen Noord
*Bovengrondse Vakschool
*Stichting Leergeld Parkstad
*Heel Heerlen Beweegt
*SCHUNCK Bibliotheek Heerlen
*GGD Zuid-Limburg
*Jenshelpt
*Gezond in Mijn Streek
*Samen in de buurt Heerlen
*ease Nederland
*Buurtteams Heerlen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *