Terugblik seniorenteams: Groene Ster 3 en Groene Ster 4 nog ongeslagen

Afgelopen weekend kwamen de seniorenteams weer in actie. Een terugblik:

Groene Ster 2 won het openingsduel van de competitie bij Sparta’25 2 en kreeg op zondag 28 september bezoek van Gemert 2, de kampioen van vorig seizoen. Na een niet onverdienstelijk duel was het toch Gemert 2 dat met enkele geroutineerde oud eerste elftalspelers aan het langste eind trok. Na rust scoorde Tarik El Kasmi de aansluitingstreffer, maar ondanks enkele kansen zat er niet meer in het vat dan een 1-3 thuisnederlaag. Zondag 5 oktober wederom een thuisduel voor de Groene Ster-reserves met dit keer Mierlo-Hout 2 als tegenstander.

Groene Ster 3 begon de wedstrijd niet met de oorspronkelijke basis en her en der moest er wat geschoven worden. Blessures  zijn het gevolg van een zwaar trainingsprogramma. Minor 3 was van minuut 1 de beter voetballende ploeg, maar toch maakte Rick Aarts koppend de 0-1 voor Groene Ster. Met over en weer wat kansen werd de rust opgezocht. Na rust maakte Groene Ster de 0-2 via een rake treffer van Anthony Speth. Er leek geen vuiltje aan de lucht, toch maakte Minor de aansluitingstreffer (1-2). Hierna werd de druk op de Groene Ster-achterhoede opgevoerd en was het wederom raak voor de opponent uit Nuth met een snelle gelijkmaker (2-2). Daarna was het nog spannend om het gelijkspel te behouden om uiteindelijk een puntje mee naar Heerlerheide te nemen. Nu rust en op naar volgend weekend.

Groene Ster 4 won een spannend en intensief uitduel met Sporting Heerlen / Bubbel Direct 4. Groene Ster 4 begon sterk aan de wedstrijd en kwam al snel op voorsprong. Hierna verloor de ploeg het initiatief en was de thuisploeg de baas. Verdiend maakte Sporting Heerlen de gelijkmaker om vervolgens even later op voorsprong te komen. Doordat de gelijkmaker aan de zijde van Groene Ster onterecht werd afgekeurd stond na 45 minuten 2-1 op het scorebord. Gretig en gepassioneerd kwamen de mannen de kleedkamer uit wat resulteerde in een uitstekende tweede helft. Snel werd het 2-2, maar door een spaarzame uitbraak van de thuisploeg kwam het vierde elftal onverdiend weer op achterstand: 3-2. Vanaf dat moment schakelde Groene Ster 4 nog een tandje bij en verdiend werd de stand in evenwicht gebracht: 3-3. Ondanks een paar discutabele acties van de scheidsrechter hield Groene Ster het hoofd koel om vervolgens in de 85e minuut op voorsprong te komen. In de blessuretijd kreeg Groene Ster nog een penalty die keurig werd benut en de wedstrijd in het slot gooide. Een mooie en spannende wedstrijd werd dan ook afgesloten met een 3-5 winst. De doelpuntenproductie: Quinn de Veen (2), Marvin Lindner (2) en Cedric van den Bosch.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *