Nieuwe sponsoren RKSV Groene Ster…

RKSV Groene Ster heeft een tweetal nieuwe sponsoren mogen begroeten. Bachaus Automaterialen met vestigingen in Landgraaf en Brunssum als bordsponsor en Foto Wijnands uit Heerlen als Stersponsor. Bestuur en sponsorcommissie heten beide sponsoren van harte welkom binnen onze vereniging. Wilt u ook toetreden als sponsor bij RKSV Groene Ster of heeft u vragen over een mogelijk sponsorschap neem dan contact op met ons bestuurslid/lid van de sponsorcommissie Peter Haenen (06-43401018).

BORDSPONSOR
Bachaus Automaterialen in Landgraaf en Brunssum
Bachaus Automaterialen met vestigingen in Landgraaf en Brunssum is leverancier van automaterialen, gereedschappen en accessoires. Via beide vestigingen in Landgraaf en Brunssum levert het bedrijf aan de zakelijke en particuliere markt. Bachaus Automaterialen is al meer dan 20 jaar een begrip in Parkstad Limburg. Voor meer informatie bekijk www.bachaus.nl

STERSPONSOR
Foto Wijnands Heerlen
Richard Wijnands, Foto Wijnands, de creatieve fotograaf van Heerlen. Voor elk moment de beste fotoโ€™s: Bruiloft, portret, portfolio, dieren en uw bedrijf. Kijkt u eens rond en u zult zien dat Foto Wijnands veelzijdig en flexibel is, zodat ze u op alle fotografische gebieden van dienst kunnen zijn. Bruidsfotograaf Limburg. Voor meer informatie bekijk www.fotowijnands.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *