Winterprogramma jeugdafdeling

Op maandag 5 januari 2015 starten de jeugdelftallen (A, B, C en D) wederom met de buitentrainingen. Op zaterdag 10 januari 2015 staan de eerste wedstrijden op het programma en op zaterdag 17 januari spelen A2, B1 B2 en B3 een onderling toernooi. Ook nemen een aantal teams deel aan wintertoernooien bij andere clubs.


Maandag 5 januari 2015 Start training A, B, C en D elftallen
Zaterdag 10 januari 2015 Groene Ster A1 – SVN A1
Groene Ster B1 – EHC/Heuts B1
Groene Ster D1 – Roda JC D1
Competitie: Groene Ster B4 – KVC Oranje B2
12.00 uur (veld 1)
14.00 uur (veld 2)
10.45 uur (veld 1)
0-9
Woensdag 14 januari 2015 Sporting Heerlen D1 – Groene Ster D1 18.00 uur
Zaterdag 17 januari 2015 Onderling toernooi A2, B1, B2, B3 13.00 uur – 17.00 uur
Maandag 19 januari 2015 Groene Ster D2 – Minor D1 (omkleden hoofdveld) 18.00 uur (veld 1)
Woensdag 21 januari 2015 Groene Ster B1 – Patro Eijsden B1 (omkleden hoofdveld)
NEC’92 C1 – Groene Ster C2
Groene Ster D3 – UOW’02 D2
19.30 uur (veld 1)
19.00 uur
18.00 uur (veld 1)
Donderdag 22 januari 2015 Vaesrade A1 – Groene Ster A2
Groene Ster B2 – BSV Limburgia B1
20.00 uur
18.00 uur (veld 1)
Zaterdag 24 januari 2015 A1, B1 en C1 inhaal/beker
Groene Ster A2 – Voerendaal A1
Groene Ster B1 – SC Susteren B1
Competitie: Born B2 – Groene Ster B3
Groene Ster MC1 Toernooi bij Caesar Beek
Competitie: Budel C1 – Groene Ster C1
Groene Ster B4 Toernooi bij RKHBS voor lagere B elftallen

15.15 uur (veld 1)
12.00 uur (veld 1)
14.30 uur (uitgesteld)

13.00 uur
14.00 uur
Woensdag 28 januari 2015 Groene Ster A1 – EHC/Heuts A1 (omkleden hoofdveld)
Groene Ster D1 – Bekkerveld D1 (omkleden hoofdveld)
1-3
18.00 uur (veld 1)
Zaterdag 31 januari 2015 A1, B1 en C1 inhaal/beker
Groene Ster B1 + B2 toernooi bij Caesar in Beek
Competitie: OVCS B2 – Groene Ster B3
Groene Ster B4 – RKHBS B2
OVCS C2 – Groene Ster C3


4-1
12.00 uur
13.30 uur
Maandag 2 februari 2015 Groene Ster D5 – Groene Ster D6 18.00 uur
Dinsdag 3 februari 2015 Sporting Heerlen D2 – Groene Ster D2 18.15 uur
Woensdag 4 februari 2015 Groene Ster B2 – De Heeg B1 19.30 uur (veld 1)
Zaterdag 7 februari 2015 A1, B1 en C1 wedstrijddag 13
Groene Ster C3 – RKHBS C1
Toernooi Groene Ster D2 t/m D5

11.00 uur
12.00 – 16.30 uur
Woensdag 11 februari 2015 Groene Ster C3 – Bekkerveld C3
Groene Ster A1 – Groene Ster A2
18.15 uur
19.30 uur
Zaterdag 14 februari 2015 Carnaval
Zaterdag 21 februari 2015 A1, B1 en C1 wedstrijddag 14
Groene Ster C2 – ADVEO/Schinnen C1

11.00 uur
Maandag 23 februari 2015 Groene Ster D3 – Minor/Wijnandia D1 18.00 uur
Zaterdag 28 februari 2015 A1, B1 en C1 wedstrijddag 15
Start competitie voorjaarsreeks voor alle overige jeugdteams

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.