Groene Ster start voorbereiding op vrijdag 1 juli

Met het oog op de jubileumwedstrijd tegen Roda JC Kerkrade op dinsdag 12 juli 2016 (aanvang 19.00 uur) zal de selectie van het eerste elftal trainen op vrijdag 1 juli, dinsdag 5 juli en vrijdag 8 juli (steeds van 19.30 tot 21.00 uur).

De start van de trainingen voor het nieuwe seizoen 2016-2017 zal zijn op zondag 24 juli om 11.00 uur met aansluitend een informeel samenzijn, waarbij ook de supporters kennis kunnen maken met onze nieuwe spelers. Daarna steeds training op dinsdag, donderdag en vrijdag.

Aangezien er in het nieuwe seizoen 2016-2017 vier speelronden meer zijn dan in het afgelopen seizoen, neemt Groene Ster pas na de poulefase aan de districtsbeker deel.

Onderstaand het voorlopige oefenprogramma:

Vrijdag 1 juli 2016 Start training selectie Groene Ster 19.30 uur
Dinsdag 5 juli 2016 Training 19.30 uur
Vrijdag 8 juli 2016 Training 19.30 uur
Dinsdag 12 juli 2016 Groene Ster – Roda JC Kerkrade 0-2
Zondag 24 juli 2016 Start training selectie Groene Ster 11.00 uur
Dinsdag 26 juli 2016 Training 19.30 uur
Donderdag 28 juli 2016 Training 19.30 uur
Vrijdag 29 juli 2016 Training 19.30 uur
Zondag 31 juli 2016 Groene Ster 1 – Sporting Heerlen 1 12.00 uur
Dinsdag 2 augustus 2016 Training 19.30 uur
Donderdag 4 augustus 2016 Training 19.30 uur
Vrijdag 5 augustus 2016 Kampioenschap van Heerlen:
Groene Ster 1 – FC Hoensbroek 1

19.30 uur
Dinsdag 9 augustus 2016 Training 19.30 uur
Donderdag 11 augustus 2016 Kampioenschap van Heerlen:
Sporting Heerlen 1 – Groene Ster 1

19.30 uur
Vrijdag 12 augustus 2016 Training 19.30 uur
Zondag 14 augustus 2016 Finalewedstrijden Kampioenschap van Heerlen
(locatie: SV Eikenderveld, sportpark Terworm)
Dinsdag 16 augustus 2016 Training 19.30 uur
Woensdag 17 augustus 2016 KNVB beker: Groene Ster 1 – FC Rijnvogels 1 20.00 uur
Donderdag 18 augustus 2016 Training 19.30 uur
Vrijdag 19 augustus 2016 Training 19.30 uur
Zondag 21 augustus 2016 Start competitie Hoofdklasse B:
Groene Ster 1 – Nuenen 1
Districtsbeker:
Sporting Sittard’13 2 – Groene Ster 2

14.30 uur

11.30 uur
Donderdag 25 augustus 2016 Districtsbeker:
Groene Ster 2 – Langeberg 2

18.45 uur
Zondag 28 augustus 2016 Hoofdklasse B:
Blauw Geel’38/JUMBO 1 – Groene Ster 1
Districtsbeker:
Groene Ster 2 – DVO 3

14.30 uur

10.30 uur
oefenprogramma onder voorbehoud

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.