Groene Ster treft FC Rijnvogels in eerste voorronde KNVB beker

Groene Ster speelt in de eerste voorronde van de KNVB beker 2016-2017 een thuisduel op het eigen Sportpark Pronsebroek tegen derdedivisionist FC Rijnvogels uit Katwijk. Dat bleek uit de loting voor de 1e en 2e kwalificatieronde die zaterdagmorgen plaatsvond op het bondsbureau in Zeist. Bij winst wacht in de tweede voorronde een uitduel tegen de winnaar van het bekerduel AFC’34 – Bennekom. De duels in de eerste voorronde worden afgewerkt op woensdag 17 augustus 2016. Een week later staan de bekerwedstrijden in de tweede voorronde geprogrammeerd.

KNVB-bekerlogo-nw
groenester-logo fcrijnvogels

Onderstaand de volledige loting van de eerste en tweede voorronde.

1e VOORRONDE

De 1e voorronde telt 36 deelnemers: 1 resterend team uit de Topklasse zaterdag en 1 resterend team uit de Topklasse zondag, 10 winnaars van de nacompetitie tussen Topklasse en Hoofdklasse zaterdag/zondag en 24 halve finalisten van het districtsbekertoernooi in het amateurvoetbal.

Nummer Wedstrijd
1 Quick – Oranje Wit
2 WV-HEDW – Quick’20
3 OJC Rosmalen – Oranje Nassau
4 Noordwijk – UDI’19/Beter Bed
5 Avanti’31 – SVZW
6 Groene Ster – FC Rijnvogels
7 OFC – Flevo Boys
8 RKZVC – Achilles Veen
9 AFC’34 – Bennekom
10 Velsen – vv Groningen
11 ASWH – Chevremont
12 FC Lisse – asv De Dijk
13 Be Quick 1887 – RVVH
14 VVOG – Halsteren
15 Schaesberg – Kloetinge
16 SteDoCo – sv Huizen
17 Staphorst – AZSV
18 Jodan Boys – Swift

2e voorRONDE

Woensdag 24 augustus

De 18 winnaars van de 1e voorronde plaatsen zich voor de 2e kwalificatieronde die verder bestaat uit 18 teams (niet kampioen of vervangend periodekampioen) van de Topklase zaterdag/zondag, en de 6 kampioenen van de Hoofdklasse zaterdag en zondag.

Nummer——— Wedstrijd
1 – DVS’33 – Staphorst / AZSV
2 VVSB – Hercules
3 Dongen – OFC / Flevo Boys
4 AFC – Kozakken Boys
5 OJC Rosmalen / Oranje Nassau – Velsen / Groningen
6 WV-HEDW / Quick’20 – JVC Cuijk
7 Quick Boys – IJsselmeervogels
8 ONS Boso Sneek – FC Lisse / asv De Dijk
9 Magreb’90 – Harkemase Boys
10 Scheveningen – GVVV
11 Be Quick 1887 / RVVH – ASWH – Chevremont
12 AFC’34 / Bennekom – Groene Ster / FC Rijnvogels
13 HBS – RKZVC / Achilles Veen
14 Barendrecht – Juliana’31
15 Quick / Oranje Wit – EVV
16 VVOG / Halsteren – Capelle
17 Schaesberg / Kloetinge – HSC’21
18 Noordwijk / UDI’19 – Rijnsburgse Boys
19 SteDoCo / Huizen – Westlandia
20 Jodan Boys / Swift – Avanti’31 / SVZW
21 UNA – ODIN’59

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *