Inschrijving deelname Groene Ster jeugdtoernooien 2017 nog mogelijk

De inschrijvingen voor het Groene Ster Internationale Jeugdvoetbaltoernooi zijn momenteel in volle gang. Al meer dan honderd teams nemen tot op dit moment deel aan het toernooi. Echter in alle categorieën kunnen nog teams inschrijven. Zie voor de juiste data en inschrijving onderstaande uitnodiging.

Deelnemende ploegen komen uit Nederland, Duitsland en België. Ieder team speelt zijn toernooi op eigen niveau. Naast bekers zal ook per categorie de beste speler / speelster en doelman/doelvrouw worden uitgeroepen. De teams tot en met 13 jaar zullen ook strijden voor de befaamde penaltybokaal.

Wij zien de inschrijvingen met belangstelling tegemoet. Mocht u belangstelling hebben voor onze jeugdtoernooien, dan nodigen wij u uit een email te sturen naar [email protected]

Toernooicommissie RKSV Groene Ster


RKSV Groene Ster

Beste sportvrienden,

Groene Ster organiseert in mei 2017 traditiegetrouw haar jeugd-voetbaltoernooien, inmiddels stromen de inschrijvingen binnen. Zorg dat jouw team erbij is.
Groene Ster organiseert toernooien (zie brief als bijlage) voor de JO19 – JO17 – JO15 – JO13 – JO11 – JO9 – Mini-pupillen – Meiden teams. Om alle deelnemende teams voldoende speeltijd te kunnen geven hebben wij een extra toernooidag ingelast voor alle meiden teams.

Onze succesvolle formule met indeling van 3 aparte categorieën (ieder team speelt zijn toernooi op eigen niveau) t/m de D-pupillen, zal ook dit jaar gehandhaafd blijven. Indeling vindt dan plaats in b.v. F-standaard, F-top reserve en F-reserve teams, elke categorie heeft zijn eigen plaats 1 t/m 4. Het prijzenpakket is zeer uitgebreid met t/m de D-teams elk team een herinneringsbokaal en verder ontvangen alle teams 1 t/m 4 een winnaarsbokaal. De spelers t/m E-categorie ontvangen een persoonlijke herinnering.

Vanwege het succes van afgelopen jaar zal er ook dit jaar de verkiezing van “beste speler” en “beste keeper” worden gehouden, ook dit per categorie. De spelers t/m O13 catergorie strijden tevens om de befaamde penaltybokaal.

Zaterdag 20 mei =

 • JO15 Reserve teams
 • JO9 Reserve teams
 • JO9 Top Reserve teams
 • JO9 Standaard teams

Zondag 21 mei =

 • JO13 reserve teams
 • JO13 standaard teams
 • JO13 Top reserve teams

Vrijdag 26 mei avondtoernooi =

 • JO19 standaard teams
 • JO19 reserve teams

Zaterdag 27 mei =

 • JO17 reserve teams
 • JO17 Standaard teams
 • JO7 Mini -teams

Zondag 28 mei =

 • JO11 reserve teams
 • JO11 Top reserve teams
 • JO11 Standaard teams
 • JO15 Standaard teams

Zaterdag 3 juni =

 • Meiden D-teams
 • Meiden C-teams
 • Meiden B-teams

Mocht u belangstelling hebben voor onze jeugdtoernooien, dan nodigen wij u uit deze email te beantwoorden naar [email protected]

Bent u niet de aangewezen persoon binnen uw vereniging dan verzoek ik deze uitnodiging door te sturen naar de juiste persoon binnen uw vereniging. Graag ontvangen wij, in dat geval een berichtje retour met de nieuwe gegevens van de nieuwe contactpersoon binnen uw vereniging. Als u reeds ingeschreven bent is kunt u deze mailing vergeten.

Met vriendelijke sportgroeten,

Maurice Kuijpers

Groene Ster toernooicommissie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *