Shirtsponsoren Meisjes MO11-7

Groene Ster MO11-7 heeft nieuwe wedstrijdshirts gekregen. Dit werd mogelijk gemaakt door een viertal sponsoren. Randal Esser Sales & Media als borstsponsor en Koenders Multi Care als rugsponsor. Als mouwsponsor fungeren Kelly’s Haarmode en Bazuin Verzekeringen & Hypotheken.

Tijdens een gezellig samenzijn werden de sponsoren, namens Randal Esser Sales & Media de heer Randal Esser, namens Koenders Multi Care de heer Frans Koenders, namens Bazuin Verzekeringen & Hypotheken de heer Pascal Bazuin en namens Kelly’s haarmode Kelly door bestuur, sponsorcommissie en teamleiding bedankt voor deze fraaie ondersteuning aan onze vereniging.

Na de koffie en vlaai en het in ontvangst nemen van een bloemetje genoten de sponsoren na de presentatie van de nieuwe shirts van een leuke onderlinge wedstrijd van Groene Ster MO11-7.

Groene Ster dankt nogmaals de sponsoren voor de ondersteuning aan onze vereniging. Onderstaand nog verdere informatie over de sponsoren, wij verzoeken dan ook onze leden en partners deze bedrijven te bezoeken indien u diensten wilt afnemen of een aankoop wilt doen.


Randal Esser Sales & Media

U kunt hier terecht voor een totaalpakket voor advertentiewerving & acquisitie.

Vooral in de advertentiewereld geldt dat kennis en ervaring met werving en acquisitie de kans op succes vele malen vergroten. Randal Esser Sales & Media kan bogen op een dergelijk groot netwerk en heeft alles in huis om uw potentiële adverteerders te vinden. Dat kan op basis van een totaalpakket voor zeer uiteenlopende uitgaves. Maar ook alleen de acquisitie of verkoop van advertenties voor één enkele uitgave zijn mogelijk. Een compleet pakket, dat ook de mogelijkheden biedt om het ontwerp van uw eigen advertentie, de ontwikkeling van uw website, tekstproductie en zelfs uw drukwerk voor u te verzorgen.

Randal Esser Sales & Media, van der Scheurstraat 109, 6413 VG Heerlen.

Website: www.randalesser.nl
Email:
[email protected]

Telefoon: +31 (0)45 750 95 50 en +31 (0)650 29 88 07


Koenders Multi Care

Koenders Multi Care is op vele vlakken werkzaam voor de dienstverlenende sector, bedrijven en ook voor particulieren. Namelijk op het gebied van schilderwerken, gevelreiniging, schoonmaak, glasbewassing, calamiteitenreiniging en tuinonderhoud / tuinaanleg in Limburg en België.

Koenders Multi Care is al enkele jaren als een betrouwbare sponsor/partner verbonden aan onze vereniging.

www.koendersmulticare.nl

Koenders Multi Care (NL)             Koenders Multi Care (BE)

Industriestraat 17                          Boeienaarstraat 52

6135 KE SITTARD                         3630 MAASMECHELEN

T: 046 451 88 80                             T:  0031464518880


Bazuin Verzekeringen & Hypotheken

Service, bereikbaarheid, deskundigheid, onafhankelijkheid en persoonlijk contact staan hoog in het vaandel bij Bazuin Verzekeringen & Hypotheken.

Wij zijn actief op het gebied van financiële dienstverlening voor zowel particulieren als bedrijven in;

• Verzekeringen  –  Hypotheken  –  Bancaire producten.

Adres: Kapelaan Ramakersstraat 10, 6413 EK Heerlen. Telefoon: 045-5223077

Website: www.bazuinverzekeringen.com

E-mail: [email protected]

Bazuin Verzekeringen & Hypotheken is al vele jaren een betrouwbare sponsor/partner verbonden aan onze vereniging.


Kelly’s Haarmode  

Welkom bij Kelly´s Haarmode DE kapsalon waar u zonder afspraak terecht kunt.
U kunt dus na de kapper wanneer het U uitkomt 6 dagen per week zelfs op donderdagavond

LET OP donderdagavond wel op afspraak

Akerstraat 111, Kerkrade. Telefoon 045-8800401
E-mail: [email protected]

Heeft u ook belangstelling om shirtssponsor te worden van een team van Groene Ster. Neem dan contact op met Pascal Bazuin of Jos Op ’t Eijnde of stuur een mail aan [email protected]

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *