Café de Bolle partner RKSV Groene Ster

Groene Ster heeft een nieuwe partner/sponsor mogen begroeten, te weten: Café de Bolle, clublokaal van RKSV Groene Ster. Het bestuur en sponsorcommissie heten het café van eigenaar Johan van Engelshoven van harte welkom en spreken onze dank uit voor het vertrouwen en de ondersteuning aan RKSV Groene Ster.

Café de Bolle zal garant staan voor een gezellig avondje uit in het weekend maar is er ook voor een hapje en een drankje gedurende de rest van de week. Bezoek ook eens het naast het café gelegen ijssalon ’t Bolletje met ambachtelijk schepijs.

Café de Bolle
Gravenstraat 2
6413 ES Heerlen
T: +31 (0)6 152 238 77
I: www.cafe-debolle.nl
E: [email protected]

Opening woensdag tot en met zondag vanaf 14.00 uur (maandag en dinsdag gesloten)

Bestuur en sponsorcommissie heten Café de Bolle van harte welkom als partner van RKSV Groene Ster en spreken onze dank uit voor het vertrouwen en de ondersteuning in onze vereniging. Onze leden verzoeken wij dan ook zeker eens een bezoek te brengen aan deze nieuwe partner van onze vereniging.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *