Competitie-indelingen 2017-2018 senioren en jeugd

Via onderstaande tabbladen kunt u de voorlopige competitie-indelingen terugvinden per categorie voor het nieuwe seizoen 2017-2018. Voor de competitiestart is het mogelijk dat hier nog wijzigingen in plaats vinden.

Schemanummer Team Voorkeurstijd
16 Goes 14:30
2 VC Vlissingen 14:00
5 IFC 14:00
7 Gemert 14:00
14 UDI’19/CSU 14:30
15 Halsteren 14:30
8 Baronie 14:30
10 Nuenen 14:30
13 OSS’20 14:30
1 EHC/Heuts 14:30
6 SV Meerssen 14:30
9 Groene Ster 14:30
12 Juliana ’31 14:00
11 Woezik 14:30
4 BVC ’12 14:00
3 Jong FC Den Bosch 14:30

 

Schemanummer Team Voorkeurstijd
10 RKSV Minor 2 11:00
3 Laura/Hopel Comb 2 11:45
12 Heer 2 10:30
11 Voerendaal 2 11:00
8 Eijsden 2 12:00
6 WDZ 2 11:30
2 Sportclub Jekerdal 2 11:45
4 RVU 2 11:00
5 Groene Ster 2 10:30
1 Chevremont 2 11:30
7 UOW ’02 2 11:30
9 VV Hellas 2 11:30

 

Team Voorkeurstijd
SV Brunssum 2 11:30
Sylvia 2 11:00
Haanrade 2 11:30
Kakertse Boys 2 11:00
BSV Limburgia/Kamerl 3 12:00
FC Kerkrade – West 3 12:00
Rimburg 2 11:00
Groene Ster 3 11:00
UOW ’02 4 10:00
Sporting Heerlen 4 11:45
KCC’13 2 11:00

 

Team Voorkeurstijd
SV Brunssum 3 12:00
EHC/Heuts 3 11:00
Passart-VKC 3 12:00
BSV Limburgia/Kamerl 4 10:30
FC Kerkrade – West 4 10:00
Weltania 3 11:30
Bekkerveld 4 12:00
FC Hoensbroek 3 12:30
Groene Ster 4 13:00
UOW ’02 5 12:15
Sporting Heerlen 5 12:00
VV Hellas 3 12:00

 

Team Voorkeurstijd
Schinveld/Arx ICT 4 09:45
VV Zwentibold 4 12:30
Langeberg 3 11:00
Vaesrade 3 10:00
BSV Limburgia/Kamerl 5 12:30
Groene Ster 5 11:00
Jabeek 2 11:00
Sanderbout 2 11:00
RKDFC 3 10:00
Amstenrade 3 12:00
De Leeuw 3 10:15
VV ALFA SPORT 4 11:00

 

Team Voorkeurstijd
Langeberg 4 11:00
Abdissenbosch 3 10:00
Laura/Hopel Comb 5 10:30
RKTSV 3 11:00
SVN/BtB Consultancy 3 11:00
Bekkerveld 5 10:00
SVA 2 12:00
Eikenderveld 3 10:45
V.V. Schaesberg 3 10:30
UOW ’02 6 10:00
Chevremont 4 10:00
Groene Ster 6 11:00

 

Team Voorkeurstijd
NEC92/vloerenboulev. 3 11:00
Langeberg 5 12:00
Vaesrade 4 12:00
Heksenberg 3 09:30
Amstenrade 4 10:00
De Leeuw 5 12:15
FC Hoensbroek 5 13:00
Wijnandia 4 12:30
Passart-VKC 4 10:00
Sporting Heerlen 6 09:45
Groene Ster 7 13:00
Voerendaal 5 12:00
V.V. Schaesberg JO19-1
KVC Oranje JO19-1
Caesar JO19-1
ST RKVVM/Gulpen/Sibbe JO19-1
UOW ’02 JO19-1
Sportclub Jekerdal JO19-1
EHC/Heuts JO19-1
RKHSV JO19-1
FC Kerkrade – West JO19-1
Groene Ster JO19-1
SJO BMR/SNC’14 JO19-1
De Leeuw JO17-1
SV Meerssen JO17-1
KVC Oranje JO17-1
ST Voerendaal/RKSVB JO17-1
ST FC Hoensbroek/RKSV Minor/Wijnandia JO17-2
Scharn JO17-2
Walram JO17-1
UOW ’02 JO17-1
Sportclub Jekerdal JO17-2
Eijsden JO17-1
BSV Limburgia/Kamerl JO17-1
Groene Ster JO17-1

 

 

Langeberg JO17-1
De Leeuw JO17-2G
NEC92/vloerenboulev. JO17-1
Schinveld/Arx ICT JO17-1
Chevremont JO17-1
UOW ’02 JO17-2
SV Brunssum JO17-1G
EHC/Heuts JO17-1
BSV Limburgia/Kamerl JO17-2
Groene Ster JO17-2
Rimburg JO17-1
SJO Weltania Bekkerveld JO17-3

 

 

Sporting Heerlen JO17-2
WDZ JO17-2
SVN/BtB Consultancy JO17-2
Laura/Hopel Comb JO17-2
Groene Ster JO17-3
UOW ’02 JO17-3
Walram JO17-3
RKHBS JO17-2
BSV Limburgia/Kamerl JO17-3
ST FC Hoensbroek/RKSV Minor/Wijnandia JO17-3
Helden JO15-1
Haslou JO15-1
MMC Weert JO15-1
Caesar JO15-1
FC Hoensbroek JO15-1
Sportclub Susteren JO15-1
SHH JO15-1
ST Sparta’18/Kronenberg JO15-1
Eijsden JO15-1
Laar JO15-1
Groene Ster JO15-1
DVO JO15-1

 

Amstenrade JO15-1
Langeberg JO15-1
De Leeuw JO15-2G
Chevremont JO15-1
Sporting Heerlen JO15-2
SV Brunssum JO15-1
ST Voerendaal/RKSVB JO15-2
FC Hoensbroek JO15-2
UOW ’02 JO15-2
EHC/Heuts JO15-1
BSV Limburgia/Kamerl JO15-2
Groene Ster JO15-2

 

De Leeuw JO15-3
ST RKSV Minor/Wijnandia JO15-2
BSV Limburgia/Kamerl JO15-3
Amstenrade JO15-2G
Groene Ster JO15-3
UOW ’02 JO15-4
VV ALFA SPORT JO15-3
Langeberg JO15-2
Sylvia JO15-2G
SJO Weltania Bekkerveld JO15-5

 

ST Voerendaal/RKSVB JO15-3
WDZ JO15-2
Rood Groen LVC’01 JO15-2
RKHBS JO15-2
Groene Ster JO15-4
SJO ZW’19-SVS JO15-2
Chevremont JO15-3
SV Geuldal JO15-2
V.V. Schaesberg JO15-4
V.V. Schaesberg JO13-1
SV Meerssen JO13-1
MMC Weert JO13-1
FC Oda JO13-1
Caesar JO13-1
UOW ’02 JO13-1
Sportclub Jekerdal JO13-1
Eijsden JO13-1
RKVVL/Polaris JO13-1
BSV Limburgia/Kamerl JO13-1
Laar JO13-1
Groene Ster JO13-1

 

Amstenrade JO13-1G
Langeberg JO13-1
De Leeuw JO13-2G
Schinveld/Arx ICT JO13-2G
ST Wijnandia/RKSV Minor JO13-1
Sporting Heerlen JO13-2
EHC/Heuts JO13-1
SVM JO13-1
Groene Ster JO13-2
VV ALFA SPORT JO13-2
SJO DMJ16 JO13-1G

 

V.V. Schaesberg JO13-3
Sporting Heerlen JO13-3
SV Brunssum JO13-1
UOW ’02 JO13-3G
EHC/Heuts JO13-2
Rood Groen LVC’01 JO13-2
BSV Limburgia/Kamerl JO13-2
Laura/Hopel Comb JO13-2G
Rimburg JO13-1G
Groene Ster JO13-3
SJO ZW’19-SVS JO13-2
SJO Weltania Bekkerveld JO13-5

 

Amstenrade JO13-2G
De Leeuw JO13-3
ST Voerendaal/RKSVB JO13-3
FC Geleen Zuid JO13-4
ST Schimmert/GSV’28 JO13-2
Groene Ster JO13-4
Groene Ster JO13-5
Sporting Heerlen JO13-4
VV ALFA SPORT JO13-3
FC Hoensbroek JO13-4G
SVC 2000 JO11-1
V.V. Schaesberg JO11-1
Sporting Heerlen JO11-1
SHH JO11-1
FC Kerkrade – West JO11-1
Eijsden JO11-1
RKVVL/Polaris JO11-1
Sittard JO11-1
Groene Ster JO11-1
SJO Weltania Bekkerveld JO11-1

 

Langeberg JO11-1
De Leeuw JO11-1
V.V. Schaesberg JO11-2
Sporting Heerlen JO11-2
SV Brunssum JO11-1G
EHC/Heuts JO11-2
BSV Limburgia/Kamerl JO11-2
BSV Limburgia/Kamerl JO11-3
Groene Ster JO11-2
VV ALFA SPORT JO11-2
SJO Weltania Bekkerveld JO11-3

 

Langeberg JO11-2
V.V. Schaesberg JO11-3
Sylvia JO11-1
Chevremont JO11-2
Sporting Heerlen JO11-3
UOW ’02 JO11-1
FC Kerkrade – West JO11-4
RKHBS JO11-3
SVN/BtB Consultancy JO11-1
Laura/Hopel Comb JO11-2
Groene Ster JO11-3
SJO Weltania Bekkerveld JO11-4

 

De Leeuw JO11-2
Sporting Heerlen JO11-4
ST Voerendaal/RKSVB JO11-4
FC Hoensbroek JO11-1
FC Hoensbroek JO11-2
UOW ’02 JO11-2
KCC’13 JO11-1
ST Schimmert/GSV’28 JO11-1
SVN/BtB Consultancy JO11-2
Groene Ster JO11-4
SJO Weltania Bekkerveld JO11-5
SJO Weltania Bekkerveld JO11-6

 

Keer JO11-2M
Groene Ster JO11-5M
Langeberg JO11-4M
SJO ZW’19-SVS JO11-5G
SVO DVC”16 JO11-1M
RKSV Minor JO10-1G
Lindenheuvel-Heidebloem JO10-1G
RKVV Neerbeek JO10-1
Abdissenbosch JO10-1
Groene Ster JO10-1
SJO UBC JO10-1

 

Berg’28 JO10-1
Keer JO10-1
SV Hulsberg JO10-1
SV Geuldal JO10-1
WDZ JO10-1G
Abdissenbosch JO10-2
Eijsden JO10-1G
Eijsden JO10-2
Groene Ster JO10-2
Langeberg JO9-1
De Leeuw JO9-1
V.V. Schaesberg JO9-1
Scharn JO9-1
Scharn JO9-2
UOW ’02 JO9-1
FC Kerkrade – West JO9-1
Sportclub Jekerdal JO9-1
RKVVL/Polaris JO9-1
Groene Ster JO9-1
Roda JC JO9-2

 

Amstenrade JO9-1
De Leeuw JO9-2
FC Gulpen JO9-1
Sporting Heerlen JO9-3
ST Voerendaal/RKSVB JO9-2
VV Hellas JO9-1
Rood Groen LVC’01 JO9-1
Groene Ster JO9-2
VV ALFA SPORT JO9-1
WDZ JO9-1G
SJO Weltania Bekkerveld JO9-3

 

V.V. Schaesberg JO9-4
V.V. Schaesberg JO9-5G
NEC92/vloerenboulev. JO9-1
SV Brunssum JO9-1
UOW ’02 JO9-3
KCC’13 JO9-1
EHC/Heuts JO9-2G
BSV Limburgia/Kamerl JO9-2
SVN/BtB Consultancy JO9-2
Groene Ster JO9-3
Sylvia JO9-2

 

De Leeuw JO9-5
V.V. Schaesberg JO9-6
FC Kerkrade – West JO9-4
ST GSV’28/Schimmert JO9-3
Groene Ster JO9-4
V.V. Schaesberg JO9-7G
SJO ZW’19-SVS JO9-2
RKSV Minor JO9-4G
SJO Heuvelland JO9-2G
Sylvia JO9-3G
ST Voerendaal/RKSVB JO9-5
Caesar JO8-1
RKASV JO8-1
RKHBS JO8-1
Sittard JO8-1
EHC/Heuts JO8-1
Haslou JO8-1
Eijsden JO8-1
Sporting Heerlen JO8-1
FC Kerkrade – West JO8-1
Groene Ster JO8-1
Scharn JO8-1

 

OVCS JO8-1
VV ALFA SPORT JO8-1
Sittard JO8-2
KVC Oranje JO8-1
FC Geleen Zuid JO8-1
Sporting Heerlen JO8-2
FC Kerkrade – West JO8-2
FC Kerkrade – West JO8-3
Groene Ster JO8-2
SJO Weltania Bekkerveld JO8-1
SJO UBC JO8-1

 

Chevremont JO8-1G
Langeberg JO8-1
EHC/Heuts JO8-2
Laura/Hopel Comb JO8-1
Amstenrade JO8-1
SJO DMJ16 JO8-1
FC Kerkrade – West JO8-4
Groene Ster JO8-3
UOW ’02 JO8-1
UOW ’02 JO8-2
SJO Weltania Bekkerveld JO8-2

 

FC Hoensbroek JO8-1
Walram JO8-1G
Berg’28 JO8-1
SJO ZW’19-SVS JO8-1
VV Hellas JO8-1G
SV Hulsberg JO8-1
Rood Groen LVC’01 JO8-1
SV Geuldal JO8-1
WDZ JO8-1G
FC Kerkrade – West JO8-5
Groene Ster JO8-4
Sportclub’25 JO8-1

 

Langeberg JO7-1/Langeberg JO7-2
De Leeuw JO7-1/De Leeuw JO7-2
Passart-VKC JO7-1
Sporting Heerlen JO7-1/Sporting Heerlen JO7-2
SV Brunssum JO7-1
FC Hoensbroek JO7-1G
EHC/Heuts JO7-1
BSV Limburgia/Kamerl JO7-1
Groene Ster JO7-1/Groene Ster JO7-2
Groene Ster JO7-3
NEC92/vloerenboulev. JO7-1
Bunde MO17-1
Scharn MO17-1
ST UOW’02/Abdissenbosch/LHC MO17-1
RKVVL/Polaris MO17-1
ST RKHSV/RKASV MO17-1
Sporting Heerlen MO17-1
Groene Ster MO17-1
SVO DVC”16 MO17-1
SJO DMJ16 MO17-1
FC Hoensbroek MO17-1
Voerendaal MO17-1
SJO Weltania Bekkerveld MO17-1

 

Caesar MO15-1
FC Hoensbroek MO15-1
Scharn MO15-1
ST UOW’02/Abdissenbosch/LHC MO15-1
RKHSV MO15-1
Groene Ster MO15-1
SVO DVC”16 MO15-1
SJO Weltania Bekkerveld MO15-1

 

Langeberg MO15-1
Keer MO15-1
Leonidas – W MO15-1
ST UOW’02/Abdissenbosch/LHC MO15-2
RKVVL/Polaris MO15-1
Groene Ster MO15-2
Groene Ster MO15-3
De Ster MO15-1
Haanrade MO15-1
V.V. Schaesberg MO15-1
SJO BMR/SNC’14 MO15-1
ST LHC/UOW’02/Abdissenbosch MO15-3

 

Scharn MO13-1
ST LHC/UOW’02/Abdissenbosch MO13-1
Groene Ster MO13-1
Groene Ster MO13-2
SVO DVC”16 MO13-1
Langeberg MO13-1
Sittard MO13-1
Leonidas – W MO13-1
ST LHC/UOW’02/Abdissenbosch MO13-2
Geulsche Boys MO13-1
SJO BMR/SNC’14 MO13-1
Chevremont MO13-1

 

indeling nog niet bekend

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *