Ingelijst shirt voor shirtsponsoren Geelen Bouw en Rutten & Welling Advocaten

Het bestuur van Groene Ster heeft haar shirtsponsoren GEELEN BOUW en RUTTEN & WELLING ADVOCATEN een ingelijst shirt aangeboden van selectiespelers Nathan Rutjes en Danny Stassar.

‘Een sponsor moet zich herkennen in onze vereniging en zich daarmee willen identificeren. Wij zijn er als bestuur trots op, dat GEELEN BOUW & RUTTEN EN WELLING ADVOCATEN ‘de groentjes’ een zeer warm hart toedragen door hun naam aan ons shirt te verbinden. Wij bedanken uiteraard al onze trouwe sponsoren. Doordat Groene Ster bekend staat als trotse, ambitieuze en prestatiegerichte club, met een boven regionale uitstraling, zal dit uiteraard invloed hebben op het imago van al onze sponsoren.

Sponsorwerving is de laatste jaren veranderd. Bestaande sponsors moeten door ons gekoesterd worden en verdienen onze gerichte aandacht. Tijdens de  wedstrijd Groene Ster – Heerenveen en tijdens onze meer dan geslaagde carnavalsavond hebben we getracht meer aandacht aan onze bestaande sponsors te geven. Deze pro-activiteit is door onze sponsors zeer positief ervaren. Als bestuur en sponsorcommissie willen wij de komende jaren onze sponsoren nog meer gaan betrekken bij onze club.

Onze vereniging biedt veel kansen voor bedrijven. Uiteraard in het ledenbestand, maar ook in het zakelijk netwerk erachter. We zullen diverse sponsor- en netwerkbijeenkomsten gaan organiseren om bedrijven met elkaar in contact te brengen.’

Bestuur en Sponsorcommissie RKSV Groene Ster

Voor vrijblijvende informatie over sponsoring bij RKSV Groene Ster stuur een e-mail naar [email protected]


 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *