Teamindelingen en organisatie jeugd seizoen 2019-2020

De voorlopige teamindelingen van de jeugdteams zijn in de afgelopen periode samengesteld door de jeugdcommissie. Onderaan kunt u de teamindelingen per team terugvinden. De trainingen starten op maandag 5 augustus (19.30 uur) voor de JO19, JO17 en JO15 teams. Op maandag 12 augustus starten de JO13 teams en de JO12 (18.00 uur).

De JO11, MO11, JO10, MO10, JO9, JO8 en JO7 starten op dinsdag 20 augustus met de trainingen. Start training voor JO10, MO10 en JO11, MO11 teams is om 18.30 uur en voor JO9, JO8 en JO7 om 17.30 uur.

De meisjes teams MO17-1, MO17-2, MO15-1, MO13-1 en MO13-2 starten dinsdag 13 augustus. De meisjesteams trainen op dinsdag en vrijdag.

Het definitieve trainingsschema met veldindeling zal spoedig gepubliceerd worden.

Jeugdcommissie seizoen 2019-2020:
– Coördinatoren (JO13 t/m JO19) (MO10 t/m MO17): Cindy Biermans, Danny Hallmans, Tammy Roelofs
– Coördinator (JO9, JO8 en JO7 teams): Daniël Simons
– Tom Dragstra (Arbitrage en Sportiviteit & Respect)

Onderstaand kunt u de concept teamindelingen met trainers/leiders bekijken:    

GROENE STER JO19

Concept-indeling JO19-1
Seizoen 2019-2020 1ste klasse
Staf:  Brian Davies, Ron Morlog, Mike Loock,
Jack Schonewille
15.30 uur
1 jesse ummels                       k
2 tyreece bankole
3 jordy crins
4 mostafa el sayed
5 tigo wilgenburg
6 elroy berg                                   dis
7 max schonewille
8 vincent smeets
9 dave van helvert
10 rick meijs
11 ryan morlog
12 dani loock
13 dajhelon panka                        dis
14 Mazen shehata
15 amjad ajana
16 Hamza saddiki
17 Abdul barsanji
18 iliass chamlali
19 ricky postmus
Concept-indeling JO19-2
Seizoen 2019-2020 3e klasse
staf: 15.30 uur
James van Lienden- Raymond Coort
1 Mika Hahn                 keeper
2 geronimo visser
3 jermaine van schijndel
4 Tom Oude Bekke
5 Cas van Buuren
6 ronaldo verweij
7 Kenneth Ferwerda
8 Chrit Beckers
9 Abdullah Alsayoufi
10 Randy Habets
11 Mohamed El Hamdaoui
12 issam goufi
13 jeremy schoffelen
14
15

GROENE STER JO17

Concept-indeling JO17-1
Seizoen 2019-2020 1ste klasse
Staf: Leon Coolen, Jan Feenstra
Leo Brouwers
13.15 uur
1 Jessin Coolen                    keeper
2 Liam brouwers
3 Kane perko
4 Rowen engelen
5 Semmi Schols
6 Sheku Tamara
7 Jelle Willems
8 mohamed abo about
9 Mounier Tajjiou
10 Quinn Prumpler
11 Given Hesterberg
12 David Nentjens
13 Tariq tajjiou
14 Jayden Zafarin
15 Anis nait oumenssour
16 Hassan ali
17
18
Concept-indeling JO17-2
Seizoen 2019-2020 2de klasse
Staf:   Erlis Kacanolli,Gezim Kacanolli,
Frencky Verspaget
15.30 uur
1 Justin dierkx                    keeper
2 Patrick kerkhof
3 Elyas annajar
4 Rowen van oudenhoven
5 Marwan loughribi
6 Tom van de zand
7 Luca weezenbeek
8 Johnny chi
9 Marco willems
10 Youri van krevel
11 Kyan drijver
12 Milan marcic
13 Daan stahlberg
14 Justin moone
15 thimothy van os
Concept-indeling JO17-3
Seizoen 2019-2020 4de klasse
13.15 uur
1 Justin laurens                        k
2 sofiaan tajaate
3 Wesley kalkhoven
4 Mohammed hmeede
5 Jaran vondenhoff
6 Quintin snijders
7 Ayden ramos
8 Ilias id lachen
9 Ward salim
10 anwar talhaoui
11 fahad ali                         dis
12 Yusri azahaf
13 Shakir Benyahia
14
15

GROENE STER JO15

Concept-indeling JO15-1
Seizoen 2019-2020 hoofdklasse (a cat)
staf:  John Temmink, Luigi Pescarolo
Mark van de Veeken
Patrick van Tilburg
13.15 uur
1 Tycho wijnands
2 Dani janssens
3 Sem van der veeken
4 Levy zaad
5 Tygo kos
6 Artan redzepi
7 Logan pattikaihatu
8 Sten temmink
9 Nick houkes
10 Dylan donahue
11 Kenzo berischa
12 Finn van roon
13 Irfan omargeel
14 Reon berischa
15
Concept-indeling JO15-2
Seizoen 2019-2020
staf: rico zuketto 15.30 uur
2de klasse
1 Quin de veen                  keeper
2 Rafael zuketto
3 Tygo douwsma
4 Nourdin vondenhoff
5 Jens muller
6 Giovanni mussers
7 Kick gerringa
8 Brandon menzo
9 Ryan smits
10 stijn willems
11 Tarik el kasmi
12 wesley niftrik
13 Justin snijders
14 yannick sachs
15 teun knubben
16
Concept indeling JO15-3
Seizoen 2019-2020
staf: joost baggen,glenn baggen
1 kay palmen                   keeper
2 modou sambou
3 Dustin paffen
4 Maximus james oliwatosin
5 Jesper zendman
6 Ismael ali
7 Sunny shah
8 Abdurauf burgucu
9 Anthony hager
10 djayden van troost
11 mohammed farwate
12 ilhan feron
13 kelvin donkervoort
14 mika kort
15
16
Concept indeling JO15-4
Seizoen 2019-2020 4e klasse laag
staf: Odenny Elonora
Danny Schoonens
11.30 uur
1 jonne de heij
2 Djarno veltrop
3 wouter post
4 divano deswijzen
5 abdalla hmeede
6 tygo schoonens
7 James falconer
8 jayden bisschops
9 enzo elonora
10 bachir echaoui
11 abdoul bajelan
12 colin rozema
13 milan theunissen
14 ahmad abo about
15

GROENE STER JO13

Concept-indeling JO13-1
Seizoen 2019-2020
staf: Rob Rijnders 1ste klasse
Thimothy Bernaards
11.30 uur
1 verjenzo bernaards
2 Nigel goffin
3 kevin van helvert
4 Rajaan nait oummenssour
5 kane danahue
6 fin phillipens
7 diego van eyck
8 tiamo sabajo
9 jayden geurts
10 keano visschers
11 dean temmink
12 jayday gerard
13 nourdine wahbi
14 nigel schneider
15 roan rog
16
Concept-indeling JO13-2
4e klasse
Seizoen 2019-2020
staf: danny halmans ronald stoffels
11.30 uur
1 Jesse halmans           keeper
2 jawad bardoukh
3 kyan rothkrans
4 amin alhekeue
5 justin curfs
6 collin sillen
7 jordy stoffels
8 Ismael tajaate
9 noel offermans
10 jayden ramakers
11 mika vd veeke
12 ibrahim achine
13
14
15
Concept-indeling JO13-3
Seizoen 2019-2020
staf: patrick kerkhof 4e klasse
11.30 uur
1 Joshua Yacoub          keeper
2 Remco Pagotto
3 Mareno van Ophuizen
4 Kyano Pappers
5 Ilias Mechih
6 ryan deckers
7 djaden kievit
8 vince smeets   speler/keeper
9 rick nunumete
10 Aiden merkx
11 djayden van rens
12 ensar erdem
13 luka person
14 tristan vliegen

GROENE STER JO12

Concept-indeling JO12-1
Seizoen 2019-2020 3e klasse
staf: marc lansbergen,brandon menzo
8 tegen 8 11.30 uur
1 keano beerendonk        keeper
2 younes sabir
3 naufal el yarchouchi
4 aymane el yarchouchi
5 anas annajar
6 sylvano kalsbeek
7 razvan timis
8 rida armada
9 joep lansbergen
10
11

GROENE STER JO11

Concept-indeling JO11-1
seizoen 2019-2020 1ste klasse
staf: arno scholten,patrick willems
marcel adema 10 uur
8 tegen 8
1 justin vondenhoff        keeper
2 jaysun moes
3 dominic verspaget
4 kaynan robek
5 raphael sachs
6 davy li
7 jelle adema
8 keano verheesen
9 brandon laurens
10 brian boels
11 keano gauer
Concept-indeling JO11-2
Seizoen 2019-2020 2e klasse
staf: michael van de vin
antoine van de veer 10 uur
8 tegen 8
1 kyan v/d vin                keeper
2 mike moens
3 mitch moens
4 claus timme
5 manell willems
6 egan wachelder
7 jess van maanen
8 dylano vd velden
9 thimo moone
10 faysel tajjoui
11 liam beerendonk

GROENE STER JO10

Concept-indeling JO10-1
Seizoen 2019-2020
staf:sandor jeurissen sander dijkstra
6 tegen 6 10 uur
hoofdklasse
1 juliano paulus             keeper
2 tigo jeurissen
3 stijn dijkstra
4 javey graper
5 yazan farwate
6 mik janssen
7
8
9
10
11
12
Concept-indeling JO10-2
Seizoen 2019-2020 2e klasse
staf: jeremy bouwens,patrick wassing
6 tegen 6 10 uur
1 jemi bouwens
2 loran dulos
3 baba kone
4 max hoffman
5 daan wassing
6 gilano vondenhoff
7 daniel cierniak
8 brian van ballekom
9 jaylano schneider
10
11
12
Concept-indeling JO10-3
Seizoen 2019-2020
staf: andy sluymers
6 tegen 6
1 dani sluymers              keeper
2 vigo sillekens
3 joep laurentzen
4 stijn hanssen
5 austin drenth
6 lennon hensgens
7 sem crousen
8 jaeyden v.d velde
9 luca timis
10 kockelkorn,timo
11
12

BEKIJK INDELINGEN GROENE STER JO9, JO8 EN JO7

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *