PeachGroup partner en shirtsponsor Groene Ster MO13-2

PeachGroup is een van de nieuwe partners die dit seizoen is toegetreden als sponsor bij RKSV Groene Ster. PeachGroup heeft het meisjesteam MO13-2 nieuwe shirts geschonken en is daarnaast voor drie seizoenen verbonden als pakketsponsor aan onze vereniging.

Voor meer informatie over PeachGroup bekijk de website www.peachgroup.nl

Onze dank gaat dan ook uit naar algemeen directeur Ruud Kockelkorn die via zijn dochter Aniek en zoon Timo, die beide bij onze jeugd spelen, nauw betrokken is bij onze vereniging. Ruud werd vorige week zaterdag bedankt voor de ondersteuning met PeachGroup aan Groene Ster door bestuur en het meisjesteam MO13-2 dat kampioen werd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *