Tweehonderd nieuwe shirts voor jeugd Groene Ster

Een krachtige bundeling van een viertal betrokken partners/sponsoren van Groene Ster heeft ervoor zorg gedragen dat de jongste jeugd – alle teams jongens en meisjes van onder 7 tot onder 11 – van onze vereniging nieuwe wedstrijdshirts heeft ontvangen. Meer dan 200 nieuwe shirts (om precies te zijn inmiddels 210) zorgen ervoor dat maar liefst 20 teams in eenzelfde uniform shirt spelen. Daarnaast zorgde de heer Raymond Spoel van kledingpartner Sport2000 Parkstad voor bijbehorende tassen voor de shirts.

Deze fantastische investering hebben wij kunnen realiseren dankzij vier partners te weten:

De heer Pascal Bazuin van Bazuin Verzekeringen & Hypotheken.  Al jaren een trouwe partner van Groene Ster als stersponsor en daarnaast ook sinds vele seizoenen shirtsponsor van onze jeugdafdeling. Bekijk voor info de website www.bazuinverzekeringen.com

De heer Roger Wijnen van HRB Beveiligingen BV. Ook als pakketsponsor en facilitair sponsor al verbonden aan Groene Ster. Bekijk voor info de website www.hrb-beveiligingen.nl

De heer Marcel Adema van Who get’s deBand.today. Aanvoerdersbanden met ieders eigen wensen. Bekijk voor info de website https://deband.today/info.html

De heer Raymond Spoel van Sport2000 Parkstad. Sinds de opening kledingleverancier en partner voor alle leden van Groene Ster. Bekijk voor info de website www.sport2000.nl/nl/vind-een-winkel/details/sport-2000-parkstad

Namens bestuur, jeugdkader en spelers/speelsters van onze jongste teams bedanken wij langs deze weg bovenstaande heren nogmaals voor de fraaie wijze waarop de krachten gebundeld zijn om dit te kunnen realiseren. Afgelopen week waren Pascal, Roger, Marcel en Raymond te gast bij Groene Ster.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *