Lid en supporter Jan Debie overleden

Donderdag 19 december is ons trouwe lid Jan Debie op 76-jarige leeftijd overleden. Hij was al een tijd ernstig ziek. Jan was heel zijn leven een trouw supporter van ons eerste elftal. Hij bezocht alle thuiswedstrijden en had een vaste plek op de tribune. Ondanks zijn ziekbed bleef Jan tot het laatste moment met veel belangstelling de prestaties van ons eerste elftal volgen.

Daarnaast zorgde hij dat voetbalkleding die wij niet meer in gebruik hadden een nieuwe bestemming kreeg in Afrika. Ook hielp Jan onze vrijwilligers in het onderhoud regelmatig aan gereedschap en zorgde hij voor de reparatie van gereedschap.

Jan, enorm bedankt voor je inzet voor onze vereniging.

Wij  wensen zijn echtgenote Annet, zijn familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies.

De uitvaartdienst van Jan zal as. vrijdag 27 december plaatsvinden om 10.30 uur in de Sint Pancratiuskerk op het Pancratiusplein in het centrum van Heerlen.

Namens bestuur en leden RKSV Groene Ster,

Jos Op ’t Eijnde
Voorzitter

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *