Steun sponsoren Groene Ster en koop lokaal

In deze moeilijke tijden voor iedereen wil het bestuur en de sponsorcommissie van RKSV Groene Ster alle leden, ouders van jeugdleden en supporters oproepen om boodschappen en inkopen lokaal te doen. We roepen ieder die Groene Ster een warm hart toedraagt dan ook op om de middenstand in Heerlerheide-Heksenberg en omstreken zoveel mogelijk te steunen, in de hoop dat zij ook in de komende jaren onze vereniging kunnen blijven steunen. Veel van deze lokale ondernemers zijn ook al jaren trouw sponsor van onze vereniging en dat waarderen wij enorm. Op dit moment hebben zij ons hard nodig!

Op de website van Groene Ster kunt u via de menu-optie ‘Partner’ zien welke winkels/bedrijven allen sponsor/partner van RKSV Groene Ster zijn.

Koop bij onze sponsoren, houd afstand en blijf gezond.

Bestuur en Sponsorcommissie RKSV Groene Ster

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *