Jos Hoenen nieuwe verzorger/sportmasseur van Groene Ster

Jos Hoenen is de nieuwe verzorger/sportmasseur van RKSV Groene Ster. De 67-jarige Jos Hoenen is een uiterst ervaren verzorger/masseur. Jos is werkzaam geweest bij o.a. EHC, BSV Limburgia en Alfa Sport. Daarnaast is de in Brunssum woonachtige Hoenen al jarenlang actief als verzorger bij Jong Roda JC en Roda JC JO19.

Jos Hoenen gaat Boudewijn Kock opvolgen, die na drie seizoenen onze vereniging gaat verlaten. Wij danken langs deze weg alvast Boudewijn voor zijn goede werk in de afgelopen drie jaar en wensen hem veel succes voor de toekomst.

Met de komst van Jos Hoenen, in nauwe samenwerking met de fysiotherapeuten van onze partner Wijkel Groep, zijn wij ervan overtuigd dat de medische behandeling van onze spelers in goede handen is.

Naast de verzorging van onze selectie op wedstrijddagen en trainingsavonden zal Jos ook tijdens trainingsavonden beschikbaar zijn voor blessurebehandeling van overige senioren en jeugdspelers/speelsters.

Wij heten Jos Hoenen van harte welkom bij RKSV Groene Ster en wensen hem veel succes.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *