Word ook lid van de Vriendenclub en steun Groene Ster

Vriendenclub Groene Ster heeft bij de inrichting van de nieuwe kleedaccommodatie de vereniging enorm gesteund.

Vriendenclub Groene Ster heeft voor de aanschaf gezorgd van het TV-scherm dat bij de ingang hangt en waarop het wedstrijdprogramma en kleedlokaalindeling wordt gepresenteerd. Tevens is er een nieuwe professionele ballenpomp, waardoor de ballen automatisch de juiste druk krijgen, geschonken aan de vereniging.

Een fantastische ondersteuning die bewijst hoe belangrijk de vriendenclub voor Groene Ster is. Een woord van dank namens bestuur en al onze leden is dan ook zeker op zijn plaats.

Juist nu in deze (voor ieder) moeilijke tijd is elke vorm van ondersteuning aan onze vereniging enorm belangrijk. Wilt u ook lid worden van Vriendenclub Groene Ster voor € 50,00 per jaar? U ontvangt een clubkaart, waarmee u op zondagmiddag gratis de thuiswedstrijden van Groene Ster 1 kunt bezoeken.

Wilt u ook lid worden? Stuur dan een e-mail naar Daniëlle Leerssen: [email protected]

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *