Groene Ster-leden Cor en Justin Vondenhoff prins en jeugdprins bij CV Carboon & Damesgarde de Boontjes

De Groene Ster-leden Cor en Justin Vondenhoff zijn zaterdag 12 november 2022 in café-zaal D’r Bok uitgeroepen als nieuwe heersers -Prins en Jeugdprins- van CV Carboon & Damesgarde de Boontjes.    

Cor Vondenhoff en zijn kleinzoon Justin Vondenhoff zijn nauw verbonden aan onze vereniging RKSV Groene Ster. Cor is vele jaren actief geweest als trainer, jeugdleider en in onze activiteitencommissie en kleinzoon Justin is actief spelend lid van onze jeugdafdeling.  Hij is de doelman van Groene Ster JO15-2. 

Bestuur en leden van Groene Ster feliciteren prins Cor, zijn echtgenote Riny en kinderen Maurice, Chantal en Bianca. Jeugdprins Justin Vondenhoff, en zijn ouders Maurice en Jee, zijn zus Jeslyn, familie en vrienden van harte met deze uitroeping. Groene Ster wenst beide prinsen een onvergetelijk carnavalsseizoen toe.

Op zondag 20 november 2022 is vanaf 13.11 uur in de narrentempel van CV Carboon & Damesgarde de Boontjes café-zaal D’r Bok de receptie van prins Cor en jeugdprins Justin.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *