Traditionele Heilige Mis weer in Corneliuskerk op Tweede Kerstdag

Na enkele jaren noodgedwongen te zijn uitgeweken naar de Gerarduskerk op Heksenberg, omdat er op tweede kerstdag geen Heilige Mis was in de Corneliuskerk, zal dit jaar Tweede Kerstdag op maandag 26 december 2022 wederom de traditionele Heilige Mis plaatsvinden in de Corneliuskerk op Heerlerheide. Aanvang is om 11.15 uur. 

Tijdens deze viering zullen de overleden leden van RKSV Groene Ster worden herdacht en zal Groene Ster-lid Ben Hoofs zorgdragen voor de traditionele Groene Ster gerelateerde lezing. Na afloop van deze mis zullen wij een bezoek brengen aan de begraafplaats te Heerlerheide ter nagedachtenis aan onze overleden leden.

Aansluitend is vanaf 12.15 uur in clublokaal Café De Bolle een koffietafel en gezellig samenzijn.

Bestuur en leden van RKSV Groene Ster wensen iedereen fijne feestdagen en een gezond en sportief 2023.

Wij bedanken al onze vrijwilligers en iedereen die afgelopen jaar onze vereniging gesteund heeft en vertrouwen erop u allen weer spoedig te mogen begroeten op ons sportpark Pronsebroek.

Bestuur RKSV Groene Ster

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *