Wealer sponsorcampagne: STEM OP GROENE STER EN STEUN ONZE JEUGD!

Groene Ster heeft zich aangemeld voor de Wealer Sponsoractie. Vanaf vrijdag 10 maart 2023 gaat de stemmodule live voor iedereen en kan er gestemd worden.

Het is nu aan onze leden, familie en supporters om op Groene Ster te stemmen. Werven wij de meeste stemmen? Dan gaat Groene Ster ervandoor met de 1e prijs van € 1.500,-, het bedrag zal besteed worden aan training en wedstrijdballen/materiaal voor onze jeugd.

Stemmen werven kan via jullie clubleden, via familie, via vrienden, via kennissen maar natuurlijk ook lokaal, in heel Limburg of wereldwijd (denk groot) stemmen werven. Verzamel zoveel mogelijk stemmen op www.wealer.nl/sponsoractie (stemmodule staat live vanaf 10 maart).

De stemperiode loopt van 10 maart t/m 11 april. De jury zal op dinsdag 18 april bepalen wie de winnaar is. We zullen de eindstand (winnaars van de 1e, 2e en 3e prijs) dan direct met jullie delen. Datum van de prijsuitreiking volgt zo snel mogelijk.

Tussendoor zal Wealer tussenstanden delen via de social mediakanalen.

De eerste tussenstand:

 

Groene Ster op een 15e plek. De actie loopt nog t/m 11 april om te gaan stijgen en voor de prijzen te gaan!

Volg Wealer daarom ook op Facebook en Instagram.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *