X

Programma & Uitslagen

Oefen 30-07-2019
Groene Ster 1 – Roda JC Kerkrade 1 1-2 verslag
Oefen 04-08-2019 Groene Ster 1 – Minor 1 3-0 verslag
Oefen 06-08-2019 Lindenheuvel/Heidebloem 1 – Groene Ster 1 vervallen verslag
Oefen 10-08-2019 Groene Ster 1 – AFC 1 4-3 verslag
Oefen 13-08-2019 EHC/Heuts 1 – Groene Ster 1 0-3 verslag
TOTO KNVB Beker 17-08-2019 Groene Ster 1 – VV Winsum 1 5-0 verslag
Oefen 18-08-2019 Groene Ster 1 – Sporting Heerlen 1 2-2 verslag
Oefen 21-08-2019 Groene Ster 1 – Bekkerveld 1 19.30 uur verslag
Competitie 25-08-2019 Groene Ster 1 – OFC 1 14.30 uur verslag
Competitie 01-09-2019 Hercules 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 08-09-2019 Groene Ster 1 – Quick 1 14.30 uur verslag
Competitie 15-09-2019 FC Lienden 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 21-09-2019 Groene Ster 1 – EVV 1 19.30 uur verslag
Competitie 29-09-2019 DEM 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 06-10-2019 Groene Ster 1 – Dongen 1 14.30 uur verslag
Competitie 27-10-2019 Groene Ster 1 – Westlandia 1 14.30 uur verslag
Competitie 03-11-2019 ADO’20 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 10-11-2019 Gemert 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 17-11-2019 Groene Ster 1 – Jong ADO Den Haag 14.30 uur verslag
Competitie 24-11-2019 Groene Ster 1 – HSC’21 1 14.30 uur verslag
Competitie 01-12-2019 Blauw Geel’38 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 08-12-2019 Groene Ster 1 – UNA 1 14.30 uur verslag
Competitie 15-12-2019 Hoogland 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 12-01-2020 Groene Ster 1 – OSS’20 1 14.30 uur verslag
Competitie 19-01-2020 OFC 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 26-01-2020 Groene Ster 1 – Gemert 1 14.30 uur verslag
Competitie 01-02-2020 EVV 1 – Groene Ster 1 19.30 uur verslag
Competitie 16-02-2020 Jong ADO Den Haag – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 01-03-2020 Groene Ster 1 – FC Lienden 1 14.30 uur verslag
Competitie 08-03-2020 OSS’20 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 15-03-2020 Groene Ster 1 – Hoogland 1 14.30 uur verslag
Competitie 22-03-2020 Groene Ster 1 – Blauw Geel’38 1 14.30 uur verslag
Competitie 29-03-2020 Westlandia 1 – Groene Ster 1 14.00 uur verslag
Competitie 05-04-2020 Groene Ster 1 – ADO’20 1 14.30 uur verslag
Competitie 11-04-2020 UNA 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 19-04-2020 Dongen 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 03-05-2020 Groene Ster 1 – DEM 1 14.30 uur verslag
Competitie 10-05-2020 HSC’21 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag
Competitie 17-05-2020 Groene Ster 1 – Hercules 1 14.30 uur verslag
Competitie 24-05-2020 Quick 1 – Groene Ster 1 14.30 uur verslag

Historie:

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2018-2019

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2017-2018

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2016-2017

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2015-2016

Bekijk programma en uitslagen seizoen 2014-2015

Deze website maakt gebruik van cookies