Nieuw buffet-keuken in bestuurskamer

Ook in de winterpauze hebben onze vrijwilligers van de onderhoudscommissie dagelijks gewerkt aan het onderhoud en verbetering van onze prachtige accommodatie. Bijzonder trots zijn wij op het nieuwe buffet annex keuken waarover de bestuurskamer nu beschikt. Hierdoor kunnen wij op zaterdag bij de jeugdwedstrijden en op zondag bij de senioren, maar ook bij thuiswedstrijden van ons eerste elftal onze gasten,ย scheidsrechters en sponsoren volwaardig ontvangen.

Een speciaal woord van dank aan vakman Wiel Smits die als vrijwilliger dit buffet annex keuken gebouwd heeft en samen met Peter Haenen, Ad Beckers en Martin Mannheims voor de installatie en plaatsing heeft zorggedragen. Daarnaast ook een woord van dank aan de heer Sjef Quaedvlieg voor de sponsoring van de materialen. Kortom, opnieuw een fraai staaltje zelfwerkzaamheid wat opnieuw bewijst hoe belangrijk de vrijwilligers binnen onze vereniging zijn.

Namens het bestuur willen wij dan ook iedereen bedanken die hieraan heeft meegewerkt.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *