Sponsor onze club bij Jan Linders

Na het overweldigende succes van vorig jaar pakt Jan Linders Supermarkten ook dit jaar groots uit met de Jan Linders Club Spaar Actie. Van maandag 14 september 2015 t/m zondag 11 oktober 2015 ontvangen de klanten bij elke € 10,00 en speciale acties één sponsor munt. Deze munten doneer je aan één van de vier deelnemende clubs van jouw supermarkt. Zo sponsor je je favoriete club!

RKSV Groene Ster is één van die deelnemende verenigingen voor de Jan Linders Supermarkt in Heerlerheide (Ganzeweide 74).

Aan het einde van iedere week wordt de score vermeld en aan het einde van de actieperiode worden de munten opgeteld en omgerekend in keiharde euro’s voor de clubkas.

Uiteraard vragen wij iedereen die onze vereniging een warm hart toedraagt om de ontvangen munten aan Groene Ster te doneren! Meer informatie over deze Club Spaar Actie staat op www.janlinders.nl/sponsorjeclub


Spaaractie-JL

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *