Vacature trainers/leiders G-team seizoen 2016-2017

Vanaf dit seizoen beschikt onze vereniging over een G-team voor voetballers met een beperking. Deze jongens en meisjes (tussen 17 en 25 jaar) spelen met veel bezieling en spelvreugde bij onze vereniging. In de competitie in het najaar is het team zelfs kampioen geworden en gepromoveerd naar een hogere klasse.ย De trainingen zijn op donderdagavond (19.30 – 21.00 uur) en de wedstrijden (7 tegen 7) op zaterdagmiddag.

Voor het komende seizoen zijn wij dringend op zoek naar een tweetal trainers/leiders die het G-team willen gaan begeleiden. Een dankbare taak, want het enthousiasme van deze groep is groot.

Heb je belangstelling neem zo spoedig mogelijk contact op met voorzitter Jos Op โ€™t Eijnde (06-10017082).

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *