Uitslagen Groene Ster jeugdtoernooien 21 en 22 mei

Zaterdag 21 mei C-reserve toernooi
1e RKVVL Polaris C2
2e TPSK Köln C2
3e Haelen C1
4e RKSV Olympia Schinveld C2

Overige teams:
Groene Ster C3
Groene Ster C2
vv Keer C1
Groene Ster C4
VV De Leeuw C2
FC Hennef 05 C3

Beste Keeper C-reserve Kayne Perko (Groene Ster C2)

Beste Speler C-reserve Joëlle (Haelen C1)


Zaterdag 21 mei F-reserve toernooi
1e RKVV Doenrade F2
2e Groene Ster F3
3e Groene Ster F5
4e Armada/Obbicht F2

Overige teams:
Groene Ster F6
BSV Limburgia F5
WDZ F3
Scharn F9

Beste Speler F-reserve Ties (Armada/Obbicht F2)

Beste Keeper F-reserve keeper Doenrade

Penaltybokaal winnaar F-reserve Lars Sprik WDZ F3


Zaterdag 21 mei F-top reserve toernooi
1e RKSV Bekkerveld F3
2e JSC Blau-Weiß Aachen F2
3e Groene Ster F2
4e RKSV Bekkerveld F2

Overige teams:
RKHBS F2
BSV Limburgia F4
Groene Ster F4
UOW’02 F2

Beste Speler F-top reserve Dalliano BSV Limburgia F4

Beste Keeper F-top reserve Pepijn Otten RKHBS F2

Penaltybokaal winnaar F-top reserve Jenairo Groene Ster F2


Zaterdag 21 mei F-Standaard toernooi
1e Sporting Hasselt U9
2e Soccer Arena Genk Talent academie U9
3e Groene Ster F1
4e DJK WESTWACHT AACHEN F1
5e FC Germania 1910 Teveren F1

Beste Speler F-Standaard Bayran Westwacht Aachen F1

Beste Keeper F-Standaard Yannick FC Germania 1910 Teveren F1

Penaltybokaal winnaar F-Standaard Kevin Helvoirt Groene Ster F1


Zondag 22 mei D-reserve toernooi
1e FC Rheinsüd Köln D3
2e RKSV Heer D1
3e Nec’92 D1
4e BSV Limburgia D3

Overige teams
Groene Ster D4
VV Schaesberg D2
Groene Ster D5
Sporting Heerlen D3

Beste Speler D-reserve Mauritsio Nec’92

Beste Keeper D-reserve Keeper BSV Limburgia achternaam Persoon

Penaltybokaal winnaar D-reserve Johhny Chi Groene Ster D5


Zondag 22 mei D-top reserve toernooi
1e vv Scharn D3
2e DJK FV Haaren D2
3e Groene Ster D2
4e RKSV Bekkerveld D3

Overige teams:
Groene Ster D3
VV Eijsden D2
FC Hoensbroek D2

Beste Speler D-top reserve Jacy FC Hoensbroek D2

Beste Keeper D-top reserve Justin Groene Ster D3

Penaltybokaal winnaar D-top reserve Djavon Nahr Groene Ster D2


Zondag 21 mei D-Standaard toernooi
1e Koninklijke Bocholter VV U13
2e BSV Limburgia D1
3e vv Ceasar D1
4e RPC Eindhoven D1

Overige teams
Groene Ster D1
VFR Würselen D1
VV Schaesberg D1

Beste Speler D-Standaard Jolijn BSV Limburgia D1

Beste Keeper D-Standaard Ceasar D1

Penaltybokaal winnaar D-Standaard Finn Ceasar D1

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.