SK Autocenter en CVK Installatie Techniek nieuwe bordsponsoren

Onze vereniging heeft opnieuw een tweetal nieuwe bordsponsoren mogen begroeten welke beide hun vestiging hebben in Heerlen-Noord/Heerlerheide: SK Autocenter Installatiebedrijf en CVK Installatie Techniek.

SK Autocenter

SK Autocenter voor APK, voor onderhoud en reparatie van alle merken auto’s. Inkoop en verkoop van occasions. Bandenservice, Aircoservice en bandendiagnose.

Adres: Garages aan de Einderstraat 42 en Jongmansweg 39 in Heerlen
Telefoon: 045-5225566
E-mail: [email protected]
Website: www.skautocenter.nl


CVK Installatie Techniek

CVK Installatie Techniek voor service en onderhoud aan CV, gas, water airco en ventilatie.

Naam: Chris van Kesteren
Adres: Jules Kayserstraat 24, 6412 ZR Heerlen
Telefoon: 06-53225433
E-mail: [email protected]
Website: www.cvkinstallatie.nl

Bestuur en sponsorcommissie heten SK Autocenter en CVK Installatie Techniek van harte welkom als partner van RKSV Groene Ster en spreken onze dank uit voor het vertrouwen en de ondersteuning in onze vereniging. Onze leden verzoeken wij dan ook zeker eens een bezoek te brengen aan beide nieuwe partners van onze vereniging.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *