Wat een avond…!

Wat hebben we genoten als spelers en staf van Groene Ster 1. Wat waren we dichtbij een stunt. 1-0 voor tijdens de rust tegen een subtopper uit de Eredivisie. Uiteindelijk mocht het niet zo zijn. Heerenveen was net een maatje te groot.

Desondanks was dit voor ons een avond om nooit te vergeten.

We willen dan ook alle supporters bedanken voor hun aanwezigheid en steun gedurende de wedstrijd. De line-up om samen met ons het veld op te lopen. Alle vrijwilligers die dag en nacht in touw waren om deze avond tot een succes te maken. De sponsoren die onze club steunen en mede deze avond mogelijk gemaakt hebben.

Iedereen die op welke manier dan ook werkzaam was voor- tijdens en na het evenement.

Zonder jullie allemaal was het niet mogelijk geweest!

Wij hopen dan ook dat jullie trots zijn op onze prestaties en op onze club.

BEDANKT!

spelers en staf/begeleiding 1e elftal

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *