Fietsservice Ghen Heij en Heer & Huis nieuwe bordsponsoren Groene Ster

Onze vereniging heeft twee nieuwe bordsponsoren mogen begroeten, te weten Fietsservice Ghen Heij en Heer & Huis. Namens bestuur en sponsorcommissie heten wij beide sponsoren van harte welkom en danken hun voor de ondersteuning van onze vereniging.

Fietsservice Ghen Heij
Danny Schoonens
Heulstraat 33 Heerlerheide
T: 045 – 7856455
I: www.fietsserviceghenheij.nl

Leden van Groene Ster krijgen op vertoon van hun clubcard 10% korting op alle accessoires en servicebeurten en 5% korting bij aanschaf nieuwe fiets! 


H E E R & H U I S
Kerkhofweg 2
6142 BR EINIGHAUSEN
T: 06 – 50499808
I: www.heerenhuis.nu
E: [email protected]

Danny Vanneer, eigenaar en oprichter van HEER & HUIS:
“Ik richt me zelfstandig vol overtuiging op directievoering en projectleiding van zakelijke projecten. Mijn klanten zijn onder andere architecten, aannemers, verzekeraars, projectontwikkelaars, woningcoöperaties, maar ook particulieren. Ik vertegenwoordig mijn opdrachtgevers en ben op alle fronten het aanspreek punt. Ik begeleid en ontzorg bedrijven en particulieren bij nieuwbouw-, verbouw- en renovatieprojecten.”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *