Ruim 900 euro voor Groene Ster uit actie Rabo ClubSupport

RKSV Groene Ster bedankt langs deze weg onze leden, ouders van jeugdleden en ieder die Groene Ster heeft gesteund om tijdens de Rabo ClubSupport actie te stemmen op Groene Ster. Uiteraard ook een woord van dank aan Rabobank voor de realisatie van deze actie. Voor Groene Ster is er een mooi bedrag van € 967,98 uit de (stem)bus gekomen!

Inmiddels zijn al nieuwe training en wedstrijdballen aangeschaft voor onze jeugd.

Een club is zoveel meer dan een club. Het is de plek waar de buurt samenkomt, waar je iedereen kent, waar je jezelf kunt zijn en waar we elkaar en de buurt sterker maken.

Met Rabo ClubSupport bieden wij kennis, ons netwerk en financiële ondersteuning aan clubs en verenigingen. Leden van Rabobank Zuid-Limburg Oost hebben tijdens de stemperiode bepaald welke financiële bijdrage de deelnemende clubs en verenigingen ontvangen.

Bedankt voor jullie deelname aan Rabo ClubSupport!
Speciaal voor RKSV Groene Ster heeft Rabobank een persoonlijke video gemaakt. Bekijk deze via onderstaande link:

https://www.rabo-clubsupport.nl/zuid-limburg-oost/resultaten/details/148094-rksv-groene-ster?hash=EPXXCSFB

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *