Nieuwe bordsponsoren 1: Klussenbedrijf Hulshof en CBOX Containers Netherlands BV 

Onze vereniging heeft in het nieuwe seizoen 2021-2022 een aantal nieuwe partners/sponsoren mogen begroeten. In dit eerste bericht stellen wij u voor de bordsponsoren Klussenbedrijf Hulshof uit Heerlerheide en CBOX Containers Netherlands BV uit Amsterdam.

Klussenbedrijf Hulshof
Het klussenbedrijf van Willem Hulshof, is een klussenbedrijf voor alle kleine verbouwingen in en om het huis. Denk hierbij bijvoorbeeld aan stukadoor werkzaamheden, kozijnen, vloeren, daken en sloopwerkzaamheden.

Adres: Schelsberg 48, 6413 AG Heerlen
Telefoon: 06-14498932
E-mail: [email protected]

CBOX Containers Netherlands BV
Zeecontainers voor diverse oplossingen. Bekijk de mogelijkheden! Zeecontainers voor particulieren & bedrijven in alle soorten en maten. Bekijk onze website!

Adres: Ruijgoordweg 80, 1047 HM Amsterdam
Telefoon: 085-2030902
E-mail: [email protected]
Website: www.cboxcontainers.nl

Bestuur en sponsorcommissie heten Klussenbedrijf Hulshof en CBOX Containers van harte welkom als partner van RKSV Groene Ster en spreken onze dank uit voor het vertrouwen en de ondersteuning in onze vereniging.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *