Huldiging jubilarissen RKSV Groene Ster: meer dan 1000 jaar trouw lidmaatschap

Op zaterdag 4 maart 2023 vond de huldiging van een grote groep jubilarissen plaats bij RKSV Groene Ster. In de middaguren brachten het bestuur en de zonen Ron en Hans Jacobs van de oudste jubilaris een bezoek aan de 91-jarige Ben Jacobs die gehuldigd werd wegens zijn 75-jarig lidmaatschap.  Zaterdagavond werden tijdens een gezellige informele feestavond in de kantine van RKSV Groene Ster, maar liefst 26 jubilarissen gehuldigd. De jubilarissen werden gehuldigd in twee blokken, voorzitter Jos Op ’t Eijnde en secretaris Tom Dragstra spraken beurtelings elke jubilaris met een persoonlijk woordje over hun lidmaatschap toe en bestuurder Patrick van Tilburg overhandigde de trofeeën. Alle jubilarissen ontvingen een fraaie glazen trofee met daarop hun naam en aantal jaren lidmaatschap. Na de officiële plichtplegingen, was er een gezellig informeel samenzijn waarin vele oude anekdotes werden opgehaald. Ook werd er nog gezongen. Op verzoek van jubilaris Louis Cordewener, 60 jaar lid, zong erevoorzitter John Vrolings, zelf ook jubilaris met zijn 50-jarig lidmaatschap het legendarische Groene Ster clublied: Groentjes, Groentjes zet hem vanavond op…   

Voorzitter Jos Op ’t Eijnde, zelf ook jubilaris met zijn 50-jarig lidmaatschap, blikt tevreden terug op deze jubilarissenavond. “Het is fantastisch om zo’n grote groep trouwe leden, die 25, 40, 50, 60 en 75 jaar lid zijn, en die allen veel respect verdienen vanwege hun langdurige verbondenheid aan onze vereniging te mogen huldigen. Juist in deze tijd, waarin een langdurig lidmaatschap van een vereniging al lang geen vanzelfsprekendheid meer is, mogen wij als vereniging hier trots op zijn. Zeker ook omdat vele jubilarissen ook nog steeds actief zijn als vrijwilliger binnen onze vereniging. Dank aan alle jubilarissen.”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *