Nate van de Berg jongste lid RKSV Groene Ster

Nate van de Berg – geboren 2 september 2022 – is momenteel het jongste lid van onze vereniging. Zijn ingangsdatum lidmaatschap is 13 maart 2023 en zijn KNVB-bondslidnummer is TFCD480. Nate is de zoon van Kevin en Michelle van de Berg. Vader Kevin van de Berg is al lid van Groene Ster vanaf 1993 en ook de 86-jarige overgrootvader Sjef Weerts is een trouw lid van Groene Ster.

De jonge Nate is de mascotte van Groene Ster 4, het elftal waarin vader Kevin speelt. Het team werd vorig seizoen kampioen en staat ook in het huidige seizoen aan kop. Onlangs werd de zes maanden oude Nate tijdens de wedstrijd van Groene Ster 4 tegen FC Landgraaf officieel door leider Rob Rijnders benoemd tot mascotte en kreeg hij het originele wedstrijdshirt van Groene Ster 4 in zijn maat.

Groene Ster heet Nate van harte welkom bij onze vereniging en wij hopen dat hij vanaf zijn 5e levensjaar actief lid zal worden en wij wensen Groene Ster 4 veel succes in de titelstrijd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *