x
Groene Ster
Hoofdsponsor

Main menu

Skip to content
Menu
  • Home
  • Actueel
    • Nieuws
      • Nieuwsberichten
      • Nieuwsbrief
      • RKSV Groene Ster 100 jaar
    • Fotoboek & Agenda
      • Activiteiten
      • Foto-album
      • Video-album
    • Overige
      • Internationaal jeugdtoernooi
    • Partner van
      • Stichting Echte Helden Club
      • Panna Sterren Team dag
      • Roda JC
      • Roda JC Voetbalkampen
    • Close
  • Programma
  • Clubinfo
    • Sportpark Pronsebroek
      • Informatie
      • Postadres
      • Routebeschrijving
      • Veiligheid
    • Clubinformatie
      • Algemeen
        • Ereleden en Leden van verdiensten
      • Historie
      • Cupfighters since day one
      • Privacyverklaring
      • Statuten
      • Clublied
    • Ledeninformatie
      • Ledenoverzicht
      • Lid worden
      • Afmelden
      • Beleidsplan Jeugd
      • Scheidsrechters
    • Media
      • Nieuws
      • Groene Ster in de media
      • Presentatie Gidsen
      • Social media
    • Gedragsregels
      • Vertrouwenspersoon
      • Gedragscode
      • Protocol tegen Racisme en Discriminatie
      • Meldprotocol
      • VOG
      • Gratis VOG aanvragen
    • Close
  • Organisatie
    • Bestuur
      • Samenstelling
    • Commissies
      • Organisatieschema 2026-2027
      • Clubhuis
      • Wedstrijdsecretariaten & Coördinatoren
    • Vrijwilligers
      • Vrijwilligers
      • Vrijwilligersformulier
      • Aannamebeleid
      • Aanvraag gratis VOG
    • Training/coaching
      • Trainingsstof jeugd
    • Materiaal/kleding
      • Materiaalbeheer
      • Kledingbeheer
    • Close
  • Groene Ster 1
    • Groene Ster 1
      • Selectie
      • Technische Staf
    • Algemeen
      • Eindklasseringen
      • Palmares
      • Jaaroverzichten
      • Spelersklassement
    • Derde Divisie B
      • Tegenstanders
      • Stand
      • Speelschema
      • Programma & Uitslagen
      • Wedstrijdverslagen
      • Topscoorders
      • Man of the Match
    • Close
  • Teams
    • Heren
      • Groene Ster 1
      • Groene Ster 2
      • Groene Ster 3
      • Groene Ster 4
      • Groene Ster 5
      • Groene Ster V+
    • Jeugd
      • O19
      • O17
      • O16
      • O15
      • O14
      • O13
      • O12
      • O11
      • O10
      • O9
      • O8
      • O7
      • Kabouters
    • Dames
      • Dames
    • Meisjes
      • MO17
      • MO15
      • MO13
      • MO10
      • MO8
    • Veteranen
      • Veteranen
      • 35+
    • Close
  • Partner
    • Algemene Informatie
      • Contactpersonen
      • Bereik en zichtbaarheid sponsoring
      • Sponsor Tip
      • Sponsor Worden
    • Hoofdsponsor
      • Hoofdsponsors
    • Sponsors
      • Topsponsoren
      • Ster Sponsors
      • Pakket Sponsors
      • Bord Sponsors
      • Elftalsponsoren
      • Jeugdsponsoren
      • Toernooi Sponsors
      • Website sponsors
    • Vriend van Groene Ster
      • Vriendenclub
      • Netwerkontbijt
    • Sportclubdeal
      • Clubkaartactie
    • Close
  • Contact
    • Contactinformatie
      • Routebeschrijving
      • Contactformulier
      • Postadres
      • Pers en publiciteit
    • Helpen bij Groene Ster
      • Vacatures
    • Links
      • Links algemeen
    • Website Info
      • Colofon
      • Disclaimer
      • Cookie voorkeuren
    • Close
  • Links

Auteur archieven: Paul Kroes

12.03.24

Groene Ster pakt cruciale driepunter in degradatiekraker

Groene Ster won afgelopen zondag op sportpark Pronsebroek de cruciale degradatiekraker...
▶
12.03.24

Paashaas op bezoek bij jongste jeugd Groene Ster

Op donderdag 28 maart 2024 is de Paashaas tijdens de trainingen...
▶
12.03.24

Jeugdtoernooien Groene Ster in juni 2024: Ben je ook erbij met jouw team?

Ook in 2024 organiseert RKSV Groene Ster uit Heerlerheide wederom haar...
▶
11.03.24

Groene Ster JO19-1 verslaat Reuselt Sport JO19-1 en boekt eerste zege in Vierde Divisie

Groene Ster JO19-1 boekte afgelopen zaterdagmiddag 9 maart 2024 de eerste...
▶
11.03.24

Selectienieuws (3) 2024-2025: Liam Houkes en Imad Haddadi twee nieuwe aanwinsten

De technische staf voor het nieuwe seizoen 2024-2025 is gestart met...
▶
09.03.24

Nieuw: Kader Coaching programma bij RKSV Groene Ster

Vrijwilligers, als vereniging ben je ontzettend afhankelijk van vrijwilligers op alle...
▶
09.03.24

Degradatiekraker op sportpark Pronsebroek: Groene Ster – Baronie

Komende zondag speelt Groene Ster de inhaalwedstrijd op eigen bodem tegen...
▶
02.03.24

Start derde periode: Groene Ster – Kloetinge

De derde periode in de Derde Divisie B gaat dit weekend...
▶
24.02.24

Groene Ster jeugdlid Rivano Verhagen Fan of the Match bij Roda JC – FC Dordrecht

Op vrijdag 9 februari jl. was Rivano Verhagen de FC Robinstijn...
▶
18.02.24

Selectienieuws (2) 2024-2025: Groene Ster verlengt met negental spelers

De technische staf van Groene Ster is gestart met de voorbereidingen...
▶
Page 55 of 251« First‹ Previous515253545556575859Next ›Last »
Social Media
ING contributieregeling

Unit4
Twitter
Retweeten op Twitter Groene Ster Geretweet
Avatar

Roger Moonen

@rogermoonen ·
14 sep

⚽️🎥 𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢 | 𝗩𝗘𝗥𝗗𝗜𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗠𝗔𝗔𝗥 𝗕𝗘𝗡𝗔𝗨𝗪𝗗𝗘 𝗭𝗘𝗚𝗘 𝗚𝗥𝗢𝗘𝗡𝗘 𝗦𝗧𝗘𝗥 𝗢𝗣 𝗭𝗪𝗔𝗟𝗨𝗪𝗘𝗡
In de @Derde_Div B won @rksvGroeneSter zaterdagavond van @vvzwaluwenvld en dit betekende de eerste 3-punter van het prille seizoen.

https://youtu.be/pjwp-LDxJtQ

Reageer op Twitter 2099469688287776845 Retweeten op Twitter 2099469688287776845 1 Vind-ik-leuks op Twitter 2099469688287776845 2 Twitter 2099469688287776845
Retweeten op Twitter Groene Ster Geretweet
Avatar

Roger Moonen

@rogermoonen ·
13 sep

⚽️🎥 𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢 | 𝗗𝗘 𝗪𝗜𝗡𝗡𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗧𝗥𝗘𝗙𝗙𝗘𝗥 𝗩𝗔𝗡 𝗚𝗥𝗢𝗘𝗡𝗘 𝗦𝗧𝗘𝗥 𝗧𝗘𝗚𝗘𝗡 𝗭𝗪𝗔𝗟𝗨𝗪𝗘𝗡
Max Sangen was namens @rksvGroeneSter de matchwinner tegen @vvzwaluwenvld in de @Derde_Div B door een treffer aan het einde van de eerste helft.

Reageer op Twitter 2099031393586090205 Retweeten op Twitter 2099031393586090205 1 Vind-ik-leuks op Twitter 2099031393586090205 2 Twitter 2099031393586090205
Contact
Sportpark Pronsebroek 

Hei-Grindelweg 66
6413 BS Heerlen
Tel.: 045 - 5215742

Postadres:
RKSV Groene Ster
Hei-Grindelweg 35
6413 BW Heerlen

Actie's voor sponsoren van leden


Seizoenskaart actie
© Groene Ster - Webdesign by Michael Wijnands
Groene Ster
Cookievoorkeuren instellen

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatgegevens op te slaan en/of te raadplegen. Door toestemming te geven voor deze technologieën kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Het niet geven van toestemming of het intrekken van toestemming kan een negatieve invloed hebben op bepaalde functies.

Functioneel Altijd actief
Deze cookies zijn nodig om de website goed te laten werken en om basis functionaliteiten te gebruiken die horen bij deze website.
Preferences
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
Analytisch
Deze cookies worden gebruikt om inzicht te krijgen in hoe bezoekers de website gebruiken. Ze helpen bij het verzamelen van statistieken over bijvoorbeeld bezoekersaantallen, paginaweergaven en bouncepercentages. The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Marketing
Deze cookies helpen ons om jou relevantere content te laten zien, soms ook op andere websites.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}